Gospodarka » Bezpieczeństwo

SOS PZMOT współpracuje z Liberty Direct w zakresie ubezpieczeń mieszkaniowych

SOS PZMOT współpracuje z Liberty Direct w zakresie ubezpieczeń mieszkaniowych
Zobacz więcej zdjęć »
SOS PZMOT poszerzył dotychczasową współpracę z Liberty Direct o nowe obszary dotyczące ubezpieczeń mieszkaniowych. Usługi świadczone przez SOS PZMOT na rzecz Liberty Direct objęły assistance, inspekcje miejsca ubezpieczenia, lustracje mienia po zaistnieniu szkody oraz likwidację szkód majątkowych.

W ramach pakietu assistance dostępnego wraz z ubezpieczeniami mieszkaniowymi w Liberty Direct klienci mogą skorzystać z takich świadczeń, jak pomoc ślusarza, elektryka, hydraulika, szklarza, stolarza, dekarza lub technika urządzeń grzewczych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ubezpieczeni mogą także liczyć na szybką interwencję fachowca w  sytuacji, gdy dojdzie do awarii urządzeń gospodarstwa domowego. Ponadto, gdy zajdzie konieczność przewiezienia uszkodzonego urządzenia do serwisu, ubezpieczyciel pokryje koszty transportu, zarówno do serwisu, jak i z powrotem do miejsca zamieszkania. W razie konieczności pakiet assistance w Liberty Direct gwarantuje klientom również kompleksową pomoc obejmującą m.in. zakwaterowanie w hotelu, dozór ubezpieczonego domu lub mieszkania oraz profesjonalny przewóz mienia do dowolnego miejsca w Polsce.  

Współpraca Liberty Direct z SOS PZMOT dotyczy także usług związanych z terenową weryfikacją stanu mienia będącego przedmiotem ubezpieczenia. W ramach tzw. inspekcji miejsca ubezpieczenia przedstawiciel SOS PZMOT wykonuje szczegółową dokumentację fotograficzną oraz sporządza opis miejsca ubezpieczenia, pozwalające Liberty Direct na ocenę ryzyka w sytuacjach wymagających uzyskania dodatkowych informacji oprócz tych przekazanych przez klienta we wniosku o ubezpieczenie. Podczas tzw. lustracji miejsca zdarzenia ubezpieczeniowego przeszkolony inspektor SOS PZMOT sporządza dokumentację pozwalającą Liberty Direct na oszacowanie wielkości i sposobu powstania szkody. Oprócz zdjęć są to także odpowiednie szkice, obmiary i opisy dotyczące miejsca zdarzenia. Dla wygody poszkodowanego SOS PZMOT pośredniczy również w przekazaniu Liberty Direct wymaganych dokumentów (m.in. druku zgłoszenia szkody mieszkaniowej).

SOS PZMOT współpracuje z Liberty Direct również w zakresie likwidacji szkód mieszkaniowych, odpowiadając m.in. za wykonanie lustracji miejsca zdarzenia oraz zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji, istotnej dla ustalenia odpowiedzialności i wysokości odszkodowania (np. pochodzącej od organów ścigania lub administracji). Na podstawie zebranych danych Sekcja Likwidacji Szkód SOS PZMOT dokonuje następnie wyliczenia wartości szkody i przygotowuje dla Liberty Direct pełną dokumentację niezbędną do wypłaty odszkodowania klientowi.

Świadczenie usług dla tak wymagającego partnera, jakim jest Liberty Direct, nie byłoby możliwe bez zaawansowanych rozwiązań technologicznych stosowanych przez SOS PZMOT. Należy do nich m.in. platfotma extranetowa pozwalająca na szybką i bezpieczną wymianę danych dotyczących realizowanych zleceń oraz koordynację pracy terenowych inspektorów SOS PZMOT działających na rzecz ubezpieczyciela.

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli w Polsce, działających w systemie bezpośrednim – przez Internet i telefon. W 2009 roku przypis składki brutto towarzystwa wyniósł 87,4 mln PLN. Liczba klientów firmy przekroczyła 140 tys. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla klientów indywidualnych – OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb oraz Ubezpieczenia Mieszkaniowe. Jednym z kluczowych elementów strategii firmy jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług w zakresie likwidacji szkód. Towarzystwo należy do amerykańskiej Grupy Liberty Mutual.

www.libertydirect.pl

SOS PZMOT jest marką należącą do Polskiego Związku Motorowego. Nowoczesne i kompleksowe usługi pomocy świadczy od 1993 roku, będąc tym samym pionierem assistance komunikacyjnego w Polsce. Dziś oferta SOS PZMOT obejmuje pełne spektrum usług assistance – medycznego, domowego, podróżnego, prawnego, drogowego i informacyjno-organizacyjnego. SOS PZMOT świadczy także specjalistyczne usługi dla towarzystw ubezpieczeń, m.in. w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i  majątkowych.  

60-letnie doświadczenie oraz prestiż Polskiego Związku Motorowego, w połączeniu z profesjonalizmem świadczonych usług sprawiają, że SOS PZMOT jest partnerem czołowych przedstawicieli branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej w naszym kraju. Wysoką jakość usług SOS PZMOT potwierdza certyfikat ISO 9001:2008, a także liczne zdobyte przez firmę nagrody i wyróżnienia.

www.sospzmot.pl

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o działalności SOS PZMOT, prosimy o kontakt:

Renata Wiatrowska

Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju

Tel.: 22 532 84 23

Fax: 22 532 84 24

Kom.: 661 328 481

E-mail: rwiatrowska@sospzmot.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SOS PZMOT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »