Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sporty nieolimpijskie - międzynarodowa konferencja na Ukrainie.

Sporty nieolimpijskie - międzynarodowa konferencja na Ukrainie.
Zobacz więcej zdjęć »
Miniony rok obfitował w wiele projektów i imprez sportowych, które Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji organizował lub był partnerem. Nowy rok zapowiada kolejne ciekawe inicjatywy sportowe, w które angażujemy się z wielką przyjemnością.

5 kwietnia 2019 roku w Dniepropietrowsku (Ukraina) Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji jest współorganizatorem wraz z Dnipropetrovsk State Institute of Physical Culture and Sports (Ukraina) i International Scientific, Educational and Training Center (Estonia), międzynarodowej studenckiej konferencji na temat sportów nieolimpijskich: historia, problemy, zarządzanie i trening sportowców.

Cel konferencji jest doskonalenie systemu szkolenia specjalistów w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Rozwój i upowszechnianie sportu nieolimpijskiego na Ukrainie, doskonalenie systemu przygotowania i zarządzania sportem, który nie jest objęty programem Igrzysk Olimpijskich.

Autor: Patrycja Jaksim.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »