Społeczeństwo » Społeczeństwo

Sprostowanie

Niniejsze sprostowanie dotyczy informacji prasowej z dnia 1 września 2008 roku „Whisky Dewar’s na Turnieju Copa Brasil 2008” oraz informacji prasowej z dnia 8 września 2008 roku „Pierwszy turniej polo Copa Brasil w towarzystwie Dewar's”.

Sprostowanie dotyczy informacji prasowej z dnia 1 września 2008 roku „Whisky Dewar’s na Turnieju Copa Brasil 2008” oraz informacji prasowej z dnia 8 września 2008 roku „Pierwszy turniej polo Copa Brasil w towarzystwie Dewar's”. We wspomnianych informacjach prasowych pojawiły się nieprawdziwe treści, które wymagają sprostowania – w informacjach podano, że turniej Copa Brasil 2008 jest częścią oficjalnych rozgrywek Federation of International Polo. Agencja Pegasus Public Relations przeprasza za zaistniałą pomyłkę i oświadcza co następuje:

 

  1. Turniej Copa Brasil 2008 nie był częścią oficjalnych rozgrywek Federation of International Polo
  2. Federation of International Polo nie patronowało wspomnianemu wydarzeniu i nie miała z nim nic wspólnego.Beata Grzybek

PR Account Manager

Pegasus Public Relations

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus PR
http://www.pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »