Firma » Finanse

Sprzyjający czas na kredyt hipoteczny nadszedł

Sprzyjający czas na kredyt hipoteczny nadszedł
Zobacz więcej zdjęć »
Bankowa ofensywa na obniżki oprocentowania oraz prowizji w kredytach hipotecznych trwa w najlepsze. Największe atrakcje cenowe czekają na klientów zainteresowanych kredytami w PLN. Wreszcie szansa na własne M jest większa i bardziej atrakcyjna.

Kredyty mieszkaniowe, również te z dopłatami "Rodzina na swoim" po zimowym zastoju w końcu ruszyły z miejsca i zaczęły się sprzedawać. Duży wpływ na tą ewolucję, mają przede wszystkim zmiany w ofertach większości banków na korzystniejszą dla kredytobiorców. Każdy poszukuje najtańszego kredytu, by z ciężko zarabianych pieniędzy jak najmniej oddawać bankom, płacąc najniższą ratę w porównaniu z innymi.

- Banki pozwoliły sobie na taki ruch, ze względu na lepsze wyniki w obsłudze kredytów. Utrzymująca się od dłuższego czasu, zła koniunktura złych kredytów, a wiec tych nie spłacanych zmniejszyła się, chociaż z dotrzymywaniem terminów ich spłaty, określonych w umowach, nadal są problemy. Najmniej rzetelne spłaty są zadłużenia na kartach kredytowych. Spory odsetek osób, zaczyna spłacać saldo ujemne karty kredytowej, dopiero po ponagleniach z banku. Chcąc zwrócić uwagę społeczeństwa na ten fakt, Bank BPH S.A. oraz Euro Bank S.A. nagradzają swoich kredytobiorców, którzy terminowo regulują zobowiązania wobec nich.

 Zobacz także: kredyty hipoteczne w dobrej oprawie

Poprzez promocje bankowe z uwzględnieniem obecnego trendu zniżkowego, banki starają się precyzyjnie poznać, konkretne kryteria doboru kredytu hipotecznego i uwzględnić indywidualne potrzeby każdego z klientów, by bardziej się z nimi zintegrować i w ten sposób dostosować ofertę do ich potrzeb. Przy wkładzie własnym, wynoszącym 20 proc. wartości nieruchomości, kredytobiorca nie musi wykupywać ubezpieczenia. Ponadto przy 80 proc. LTV, kredytobiorcy mogą uzyskać kredyt w lekko korzystniejszym kryterium.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »