Firma » Biznes

Stawiają na uczciwość

Przestrzeganie uczciwych reguł prowadzenia biznesu oraz rzetelnego traktowania kontrahentów i pracowników to coraz chętniej promowane zasady działania w wielu firmach. Jedną z nich jest Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET

Aby podkreślić istotę uczciwej działalności gospodarczej, polkowicka spółka zgłosiła swój udział do tegorocznej, XI edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2008. Program ten promuje przede wszystkim szeroko pojętą etykę zarządzania przedsiębiorstwem. Pokazuje, że biznes i etyka mogą iść w parze. Dlatego też jego uczestnicy poddają ocenie m. In. swoje relacje z klientami, dostawcami, pracownikami i społecznością lokalną.

- „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest przykładem programu, który uwzględnia bardzo istotne elementy prowadzenia biznesu – mówi Krzysztof Brzostek, dyrektor Biura Zarządu ZANAM-LEGMET. - Zgłaszając się do współzawodnictwa naszą uwagę zwróciło szczególne potraktowanie zagadnień dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu. Sądzę, że jest to bardzo ważny aspekt w działalności firmy.

Tegorocznych laureatów programu poznamy już w grudniu. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »