Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Styczniowa odsłona programu Travel 2010

Styczniowa odsłona programu Travel 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Travel Channel wita wszystkich w nowym roku! Z tej okazji zapraszamy do oglądania nowości programowych, które zagoszczą na naszej antenie w styczniu. Mimo, że za oknem pana śnieg oraz pojawiają się minusowe temperatury, nasi niezastąpieni prezenterzy sprawią, że szarość za oknem zniknie na dobre!

W styczniowym odcinku programu Travel 2010 opowiemy o najnowszych trendach podróżniczych i sprawdzimy jaka jest sytuacja branży turystycznej w czasach kryzysu ekonomicznego. Zabawimy się też na wielkiej ulicznej fieście w greckim mieście Patras.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jednak tematem przewodnim odcinka styczniowego będzie wizyta w Lublinie. Miasto wyróżnia się bogatą, wielowiekową historią, której ślady odnajdujemy na wspaniałej starówce. Dziedzictwo Lublina, przesycone tradycją jagiellońską, mieszaniem się narodów, kultur i eligii, stworzyło niepowtarzalny klimat. Zwiedzimy m.in. lubelski zamek ze wspaniałą, pokrytą bezcennymi polichromiami kaplicą Świętej Trójcy, przejdziemy się malowniczymi staromiejskimi uliczkami, a także wstąpimy do najpiękniejszych lubelskich kościołów różnych wyznań. Dowodem na to, że wielokulturowa tradycja Lublina wciąż żyje jest m.in. działalność Teatru NN w Bramie Grodzkiej, który zajmuje się przechowywaniem pamięci o lubelskich Żydach. Odwiedzimy również słynną Jesziwę Chachmej, Dawną Uczelnię Mędrców Lublina. Przed telewizory zapraszamy również dzieci, wizyta w lalkowym Teatrze im. Andersena na pewno im się spodoba. Ponadto mama specjalną niespodziankę dla naszych widzów, fantastyczny konkurs, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Vanilla Hotel. Zasiądźcie wygodnie w fotelu i włącznie telewizor już 4 stycznia o godzinie 20:30 i przenieście się z nami do Lublina.

Takie emocje może zapewnić jedynie Travel Channel!

Powtórka programu m. in:

6 stycznia o godzinie 14.30

10 stycznia o godzinie 16.30

11 stycznia o godzinie 20.30

16 stycznia o godzinie 18.00

25 stycznia o godzinie 7.00

30 stycznia o godzinie 19.30 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »