Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Sukces naszych bliskich

Sukces naszych bliskich
Zobacz więcej zdjęć »
Gdy ktoś wokół nas ma swoje małe i większe sukcesy radość udziela się także nam. Gdy brat zwycięży w maratonie, gdy mama zajmie pierwsze miejsce w konkursie dla emerytów, gdy przyjaciel obroni magistra, czcimy to razem z nimi.Dla każdego sukce ma inne źródło, dla jednych są to małe rzeczy – jak codzienna samodyscyplina do gimnastyki, dla innych wspięcie się na stanowisko managerskie. Ale któż nie chce, aby jego osiągnięcia zostały zauważone? Doceńmy naszych bliskich za ich wysiłki, doceńmy ich kwiatami. Bo jedno to przecież własna radość z sukcesu, a inne gratulacje bliskich. Na pewno warto doceniać ludzi za ich osiągnięcia. To motywuje. Pozostałych – bacznych obserwatorów – zachęca tym samym do stawiania sobie celów i wspinania się na swoje małe szczyty. Jeden sukces buduje drugi, a z czasem tworzą pasmo. Lecz zawsze rozglądamy się wkoło czy jest ktoś, kto powie: świetnie, tak dalej!
 
Wspaniałym podarunkiem symbolizującym nasze gratulacje są oczywiście piękne kwiaty wysłane np. za pomocą kwiaciarni Poczta Kwiatowa www.pocztakwiatowa.pl . Zwłaszcza, jeśli nasz człowiek sukcesu nie jest osobą, która widujemy na co dzień. Kwiaty możemy połączyć w zamówieniu z telegramem z pysznej, mlecznej czekolady w eleganckim, drewnianym pudełku. Na wewnętrznej stronie wieczka zamawiamy grawerunek np. o treści: Jestem z ciebie bardzo dumna! Gratuluję!!!

Zainteresowanym docenianiem polecamy np. Pocztowy "Bukiet Sukces".


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poczta Kwiatowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »