Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Światowa odyseja Juliana i Kamili - Epizod 3 Panama

Światowa odyseja Juliana i Kamili - Epizod 3 Panama
Zobacz więcej zdjęć »
Światowa odyseja Juliana i Kamili to program dokumentalny prezentowany przez Juliana Hantona i Kamilę Andersen. Para zapalonych globtroterów w poprzedniej serii programu odkrywała przed nami najdziwniejsze aspekty swojej rocznej podróży.

EPIZOD: 3 PANAMA W trzeciej części program w poszukiwaniu przygód wybierzemy się do Panamy. Już na samym początku wydarzy się coś bardo zabawnego, otóż Julian i Kamila przez drobna pomyłkę trafią do Hotelu Miłości. Sami się domyślcie, co tam nasi bohaterowie zastaną.

Po tej zabawnej pomyłce nie będą chcieli tracić czasu, dlatego też wyruszą w głąb starych dzielnic tego nowoczesnego miasta. Podczas spaceru zajrzą do kilku ciekawych sklepów. W jednym z nich Julian dostanie cudaczny garnitur skrojony przez czarującego krawca pana Dandy.

Po obowiązkowym przeprawieniu się przez Kanał Panamski Kamila i Julian wypożyczą samochód z GPSem, by spróbować znaleźć małe miasteczko nad brzegiem Pacyfiku - San Carlos. Po kilku dłuższych chwilach błądzenia w końcu uda im się odnaleźć miasto. Tam spróbują rozstrzygnąć, kto jest lepszym, początkującym serferem. Jak się okaże to „popisy" Kamili przyciągną spory tłum gapiów.

Kontynuując podróż, tym razem do serca rolniczej Panamy, nie obędzie się bez dodatkowych przygód. Julian i Kamila ponownie zgubią drogę, tym razem do wioski Las Minas, gdzie mieli zamiar obejrzeć miejscowy festiwal. Mimo to z wielkim opóźnieniem dotrą w końcu na miejsce. Na festiwal niestety będzie już za późno, ale natrafią ma after party, gdzie będą mieli okazję obejrzeć walkę byków z transwestytą, jako torreadorem oraz zauważyć kilka innych zastanawiających rzeczy, już sami się przekonajcie jakich.

W dalszej części programu nasi gospodarze wyruszą w stronę karaibskiego wybrzeża. Poznają kapitana łodzi - Tonego, który zaproponuje im wyprawę do idyllicznych wód archipelagu San Blas. Tam poznają politycznie niezależnych ludzi z plemienia Kuna oraz dowiedzą się jak wysoka jest tam wartość jednego dolara. Ich następny przystanek to pirackie miasto Portobello, gdzie będą podziwiać bogactwo słynnego „Black Christ". Napotkają tam także na gang młodocianych przestępców rządzących ulicami Panamy. Ciekawe, jaki nasi bohaterowie poradzą sobie w tej ekstremalnej sytuacji.

Na zakończenie wyruszymy na wycieczkę do dżungli Darien, gdzie nasi bohaterowie przyłączą się do obserwatorów ptaków. Wspólnie będą poszukiwać niezwykle rzadkiego okazu orła oraz poznają plemię Embera.

Jesteście ciekawi pełnych przygód naszych niezastąpionych bohaterów oglądaj Światową odyseją Juliana i Kamili na Travel Channel już 24 września o godzinie 21.00!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »