Firma » Bankowość

Święta tuż-tuż, po kredyt do Getin Banku rusz!

Święta tuż-tuż, po kredyt do Getin Banku rusz!
Zobacz więcej zdjęć »
Już za moment święta. Czas kolęd, radości i ... obdarowywania prezentami. Z pewnością przydałaby Ci się dodatkowa gotówka, aby kupić upominki dla wszystkich najbliższych osób. Na szczęście w tym gorącym okresie z pomocą przychodzi Getin Bank, proponując wszystkim Świętym Mikołajom wyjątkową ofertę.

Czy wiesz już, że nie musisz ograniczać świątecznych wydatków? Z łatwością przygotujesz gwiazdkową kolację i kupisz prezenty dla wszystkich, których chciałbyś obdarować w tym wyjątkowym czasie. Wystarczy, że weźmiesz łatwo spłacalny kredyt świąteczny „Spłatka” w Getin Banku.


Z myślą o potrzebach finansowych wszystkich Świętych Mikołajów, Getin Bank przygotował specjalną ofertę. W zależności od tego, ile gotówki potrzebujesz na święta, Getin Bank proponuje Ci łatwo spłacalny kredyt „Spłatka” w wysokości nawet do 150 tys. zł  i z niskim oprocentowaniem - już od 8,7 proc.


Niewątpliwą zaletą „Spłatki” są dogodne raty, których  spłatę możesz rozłożyć na okres aż do 7 lat, aby zbytnio nie obciążać domowego budżetu. Kredyt możesz otrzymać bez zaświadczeń o zarobkach nawet podczas jednej wizyty w Oddziale. Dodatkowo Bank nie pobierze prowizji. Takiej okazji do świętowania nie wolno przegapić!

Szczegóły oferty dostępne są w oddziałach, na stronie Getin Banku http://www.getinbank.pl oraz pod numerem infolinii: 197 97.

   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »