Kultura » Kultura
Świnka Chrumcia i jej urodzinowe zmagania z kąpielą
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Mycie zębów i codzienne kąpiele nie należą do czynności, które dzieci lubią najbardziej. Nie przepada za nimi także Świnka Chrumcia. Dlatego w dzień swoich urodzin oprócz tortu i prezentów, zapragnęła zrobić sobie „Dzień Brudasa”. Pomysł nie przypadł jednak do gustu jej przyjaciółce i dwóm szalonym higienistkom, które nie znoszą brudu.
Ich zmagania z przekonaniem małej świnki do zmiany złych przyzwyczajeń przedstawi spektakl pt. “Świnka Chrumcia”, który będzie można obejrzeć w ramach cyklu “Rodzinne spotkania z teatrzykiem” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Urodzinowe perypetie małej Chrumci w niezwykle dowcipny sposób przekonają najmłodszych gości galerii handlowej do przestrzegania codziennych zasad higieny, w tym szczotkowania zębów.
Spektakl odbędzie się w niedzielę 20 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Nadesłał:
Centrum Handlowe Auchan
|

Wielkie otwarcie w G City Wars Sawa Junior!
Piotr Horbal obejmuje funkcję Chief Sales Officer w Sklepy Komfort
Flagowe możliwości w nowej, niższej cenie. Dreame X60 Ultra w ofercie promocyjnej.
Spada apetyt MŚP na AI. Dwa razy mniej firm planuje zwiększać inwestycje niż w ubiegłym roku
FORT 100 - smukły pancerny smartfon dla aktywnych
Komentarze (0)