Moda » Biżuteria

Symbolika - biżuteria jako amulet

Symbolika - biżuteria jako amulet
Zobacz więcej zdjęć »
Biżuteria to nie tylko ozdoba, która podkreśla nasz styl i osobowość, ale także manifest naszych emocji i wartości, które możemy pokazywać poprzez symbolikę. Nieskończoność, koniczyna, serce - kojarzymy je z miłością, dobrym życiem i szczęście - amulety stają się obietnicą tego, co dla nas ważne

 

Biżuteria stanowi formę miniaturowej rzeźby, w której znaczenie dla nas mają wszystkie detale – użyte surowce, najlepiej lśniące złoto lub srebro, zdobienia barwnymi kamieniami i cyrkoniami, a także jakość wykonania i… symbolika. Jeśli szukasz amuletu, kieruj się tym, co jest Ci najbliższe. Biżueterię z symbolem można podarować wyjątkowej, bliskiej nam osobie, lub nosić je samodzielnie, aby przyciągnąć w życiu to, co dla nas najważniejsze. Jakie symbole znajdziemy w biżuterii?

 

Drzewo życia - symbol odradzania się, jedności, sprawiedliwości, stałości, wiedzy, macierzyństwa

Gwiazda – symbol boskiej idei, nieskończoności,  szczęścia, sukcesu, wolności, czystości,  natchnienia

Kwiat  - symbol tajemnicy, nadziei, niewinności, szczęścia, bezpieczeństwa, radości, kobiecego piękno

Serce - symbol miłości, dobroci, uczuć, szczerości,  zgody, mądrość, prawdy, dobra, małżeństwa

Słońce  - symbol nieskończoności, nieba, ognia, świata, siły, oświecenia, autorytetu, rozumu

Skrzydła  - symbol życia, wiedzy,  uniesienia, ambicji, autorytetu, opieki, sławy

Wąż  - symbol szczęścia, bogactwa, nieśmiertelności, energii, płodności, mądrości, tajemnicy, logiki

 

Podaruj sobie lub komuś bliskiemu emocje wyrażone za pomocą symbolicznej zawieszki – szeroki wybór oferuje marka Nomination w nowej kolekcji Wiosna Lato 2020, w której znajdziemy ponadczasowe i eleganckie modele. Subtelna harmonia między fantazją a życiem codziennym, gdzie inspirację formami natury podkreślają delikatne odcienie złota, którym pokryte jest  srebro 925, z którego wykonana jest biżuteria, dodatkowo zdobiona kolorowymi kamieniami i symbolami - idealnymi do opowiadania własnej historii.

Marka Nomination dostępna w salonach LABIZU oraz w sklepie online labizu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »