Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Szallas.hu walczy o głosy w konkursie European Business Awards

Szallas.hu walczy o głosy w konkursie European Business Awards
Zobacz więcej zdjęć »
Po uzyskaniu tytułu „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards węgierska firma Szallas.hu (właściciel portalu Noclegguru.pl) walczy o głosy sędziów i międzynarodowej społeczności.

European Business Awards to jeden z najważniejszych w Europie niezależnych konkursów biznesowych, którego jury składa się z autorytetów świata biznesu, nauki, mediów i polityki. W konkursie nagradzane są firmy najbardziej dynamiczne, innowacyjne i nastawione na sukces. 
 
W 9. edycji European Business Awards firma Szallas.hu zdobyła tytuł National Champion, o który ubiegało się łącznie 32 tys. firm z całej Europy. W kolejnym etapie konkursu firmy uhonorowane tytułem National Champion muszą zaprezentować swoją firmę, jej najważniejsze osiągnięcia i sukcesy w specjalnym spocie konkursowym. Spot przygotowany przez spółkę Szallas.hu można zobaczyć tutaj. 
 
Już w lutym br. jury wyłoni laureatów tytułu Ruban d'Honneur. Otrzyma go 10 firm w każdej z konkursowych kategorii. Węgierska spółka będzie także zabiegać o głosy internautów i tytuł National Public Champion. 
 
Po pierwszym głosowaniu, które trwa do 26 lutego, wyłonionych zostanie 33 National Public Champion. Oznacza to, że tylko jedna spółka z każdego kraju biorącego udział w konkursie może zostać wyróżniona tym zaszczytnym tytułem. W wyniku drugiego głosowania, które odbędzie się w dniach 7 marca – 26 kwietnia br., wyłoniony zostanie European Public Champion, czyli najlepszy z najlepszych. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Noclegguru

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »