Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Szkoła Nowej Jakości

Szkoła Nowej Jakości
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz, by nauka stała się przyjemniejsza? Lubisz być nietuzinkowy? Twoje ulubione symbole możesz znaleźć już dziś na eleganckich artykułach szkolnych marki QUO VADIS!

Jeśli szukasz oryginalnych artykułów szkolnych wysokiej jakości, to dobrze trafiłeś. Na rok szkolny 2012 / 2013 QUO VADIS przygotował wiele niepowtarzalnych serii, w których każdy znajdzie coś dla siebie! Zadbaliśmy o walory estetyczne i solidność wykonania z myślą o Was – młodych, wymagających, dynamicznych ludziach, poszukujących swojej tożsamości. Artykuły QUO VADIS umilają naukę, a przy okazji pomagają poszerzać horyzonty!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguDodatkowo terminarze młodzieżowe i akademickie należące do serii QUO VADIS Euro Textagenda posiadają certyfikat FSC. Wybierając produkty FSC, każdy z nas może przyczyniać się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Logo FSC jest gwarantem, że drewno, które zostało użyte do produkcji między innymi mebli, opakowań, papieru, książek czy chusteczek higienicznych pochodzi z odpowiedzialnego źródła, takiego które gwarantuje legalność zbioru oraz prawidłową gospodarkę pozwalającą na dalszy rozwój ekosystemu.

Kolekcja "The Rolling Stones"
Nowość na polskim rynku! Jeśli jesteś fanem niepokornej muzyki, to nasza kolekcja "Rolling Stones" jest właśnie dla Ciebie! Kultowy symbol rocka możesz mieć cały czas przy sobie. Mick Jagger to Twój idol? Nie wahaj się więcej
i pokaż kolegom, z kim mają do czynienia! Seria obejmuje terminarze na rok szkolny 2012 / 2013, zeszyty, bruliony, notesy, piórniki, torby, plecaki i rollery.

Kolekcja "Union Jack"
Nowa kolekcja artykułów szkolnych QUO VADIS "Union Jack" to świetna propozycja dla młodych, dynamicznych, nietuzinkowych ludzi, takich jak Ty! Szukasz wysokiej jakości wykonania i unikatowej, "rockowej" szaty graficznej? Ta seria jest w sam raz dla Ciebie! W ofercie dostępne są terminarze na rok szkolny 2012 / 2013, notesy oraz piórniki.

Kolekcja "Robert le heros"
Starannie zaprojektowane kompozycje kwiatowe z nowej kolekcji artykułów szkolnych QUO VADIS "Robert le heros" stworzyliśmy z myślą o Was - wrażliwych na piękno nastolatkach! Podoba Ci się elegancka grafika utrzymana w stonowanej kolorystyce? Twoim koleżankom też się spodoba!  Kolekcja zawiera terminarze na rok szkolny 2012 / 2013 oraz piórniki.   

Kolekcja "Andy Warhol"
Dzieła sztuki dostępne dla wszystkich! Przybory szkolne z naszej kolekcji "Andy Warhol" ożywią Twoją wyobraźnię. Zachwyca Cię nowoczesna sztuka w połączeniu z oryginalną szatą graficzną? Wyraź siebie! Oferujemy wysokiej jakości terminarze na rok szkolny 2012 / 2013, zeszyty, bruliony, notesy z gumką oraz piórniki.

Kolekcja "Kokeshi"
O starannie przygotowanym zestawie przyborów szkolnych QUO VADIS "Kokeshi" marzy wiele nastolatek! Interesujesz się Mangą? Wizerunek kultowych japońskich lalek możesz zabrać do szkoły już dziś! Nasza seria obejmuje terminarze na rok szkolny 2012 / 2013, zeszyty, bruliony, notesy, pamiętniki z zamknięciem oraz piórniki.

Kolekcja "Natura"
Dla młodych miłośników przyrody mamy kolekcję artykułów szkolnych "Natura"! Zwierzęta w naturalnym środowisku i piękne, egzotyczne krajobrazy pozwolą Wam oderwać się od monotonnej nauki. Potrzebujecie chwili odpoczynku? Przyroda je Wam zapewni! W serii znajdują się terminarze na rok szkolny 2012 / 2013, zeszyty i piórniki.

Kolekcja "Bobbypin"
Zabawna, lekka stylistyka i bogate pastelowe barwy przykuwają Twoje czujne oko? Kolekcja artykułów szkolnych QUO VADIS "Bobbypin" w pełni Cię zadowoli! Specjalnie dla Ciebie i Twoich rówieśniczek przygotowaliśmy wysokiej jakości terminarze na rok szkolny 2012 / 2013, zeszyty, bruliony, pamiętniki z zamknięciem, a także piórniki.

Kolekcja "Born 2B"
Zupełna nowość na rynku dostępna już dziś! Odważne i nietuzinkowe artykuły szkolne z kolekcji "Born 2B" podkreślą Waszą kreatywność i oryginalność. Nudzą Was typowe rozwiązania? Nasza kolekcja to sposób na odróżnienie się od innych! W serii znajdziecie terminarze szkolne na rok 2012 / 2013 oraz piórniki.

Kolekcja "Love & Peace"
Kolorowe, wykorzystujące symbole miłości artykuły szkolne z nowej kolekcji QUO VADIS "Love & Peace" to świetna oferta dla pełnych młodzieńczych uniesień ludzi. Chcesz, by nauka nie kojarzyła Ci się jedynie negatywnie? Nasz zestaw sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech! Seria składa się z terminarzy na rok szkolny 2012 / 2013.

Produkty QUO VADIS są dostępne w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na stronie www.quovadis.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

About Ad Sp. z o.o.
http://aboutad.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »