Technologie » Komputery

Szkolenie multimedialne Autodesk Inventor 2009 i Autodesk Mechanical 2009 – tylko od Aplikom

Szkolenie multimedialne Autodesk Inventor 2009 i Autodesk Mechanical 2009 – tylko od Aplikom
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku ukazały się pierwsze i jedyne w Polsce szkolenia multimedialne dla programów Autodesk Inventor 2009 oraz AutoCAD Mechanical 2009. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób zajmujących się projektowaniem mechanicznym.

Ogromnym atutem jest multimedialna forma szkoleń – daje ona gwarancję dogodnego czasu i miejsca, a także znakomitego opanowania materiału ze względu na możliwość powtarzania wybranych fragmentów. Szkolenia zawierają filmy instruktażowe i ćwiczenia, po wykonaniu których użytkownik będzie mógł samodzielnie rozpocząć tworzenie pierwszych projektów. 

Za wartość merytoryczną odpowiada zespół pracujący pod kierownictwem Fabiana Stasiaka - Inżyniera systemów CAD, autora wielu podręczników ćwiczeniowych do oprogramowania Autodesk, związanych z projektowaniem mechanicznym. „Z doświadczenia wiem, że pierwsze kroki z programem  Autodesk Inventor  czy AutoCAD Mechanical to dla użytkownika ogromne wyzwanie – mówi Fabian Stasiak. Konwencjonalne szkolenia odbywają się w pewnych ramach czasowych, które niestety nie zawsze okazują się dogodne dla uczestników. Nasza propozycja to przede wszystkim funkcjonalność – każdy użytkownik nie tylko pozna narzędzia oferowane przez konkretny program, ale też wypróbuje ich praktyczne zastosowanie - oraz swobodne dysponowanie czasem w jakim użytkownik zechce się przeszkolić. Użytkownik będzie mógł powtarzać ćwiczenia tak długo, jak będzie tego potrzebował. A kiedy zakończy szkolenie – rozpocznie tworzenie swoich własnych projektów. Ile konwencjonalnych szkoleń kończy się takim sukcesem?”  

Szkolenie multimedialne Autodesk Inventor Basic zostało przygotowane tak – aby osoba nie pracująca dotychczas w Autodesk Inventor – po jego przestudiowaniu mogła rozpocząć samodzielne projektowanie. Szkolenie zawiera zestaw filmów wideo, które ilustrują sposób powstawania modeli bryłowych części i zespołów oraz tworzenia na ich podstawie dokumentacji rysunkowej. Bardzo korzystna jest możliwość wielokrotnego powtarzania wybranych fragmentów filmów dzięki czemu można dokładnie prześledzić sposób wykonywania poszczególnych operacji, co ułatwia zrozumienie działania programu i uczy najlepszych praktyk pracy z Autodesk Inventor. 

Szkolenie multimedialne AutoCAD Mechanical Basic pozwoli doświadczonemu użytkownikowi AutoCADa sprawnie i szybko wykorzystywać funkcje programu AutoCAD Mechanical w swojej codziennej pracy.Każdy krok tworzenia rysunków – dokładnie i szczegółowo – ilustrują materiały wideo. Możliwość wielokrotnego odtwarzania wybranych fragmentów filmów pozwala dokładnie prześledzić sposób wykonania poszczególnych operacji. Ten bardzo skuteczny sposób nauki możliwy jest wyłącznie dzięki nietradycyjnej formie szkolenia, która gwarantuje możliwość przystąpienia do nauki w najbardziej dogodnym dla użytkownika czasie i miejscu. 

Bliższe informacje o tych nowatorskich szkoleniach na: www.aplikom.com.pl
APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje:

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • eksperckie usługi inżynierskie (szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.)

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,
 • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
 • eksperckie usługi inżynierskie.
 

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 250 31 00
www.aplikom.com.pl

 

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl
 
 
 
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »