Gospodarka » Żywność

Szybka i oryginalna przekąska? CheeSery!

Szybka i oryginalna przekąska? CheeSery!
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon piłkarski w pełni. To doskonały pretekst, by spotkać się w gronie znajomych i przekąsić coś pysznego. Na takie i inne okazje FRoSTA przygotowała CheeSery - panierowane porcje serowe z edamerem lub mozzarellą.

Emocje rozgrywek piłkarskich sprawiają, że chętnie sięgamy po przekąski. Podczas kibicowania przed telewizorem sprawdzają się w szczególności te, które można wziąć do ręki i zjeść w kilku kęsach. CheeSery FRoSTY to drobna przekąska, którą szybko przygotujesz w piekarniku lub na patelni.W połączeniu z sosem żurawinowym, który wzbogaci ich smak, podbiją każde podniebienie i staną się nieodłącznym elementem spotkań z przyjaciółmi i meczów.

  

Smaženysyr, czyli panierowane porcje sera, smażone w głębokim tłuszczu, to przysmak, który znamy z kuchni naszych południowych sąsiadów - Czechów i Słowaków. FRoSTA proponuje go w dwóch wersjach: CheeSerów z edamerem oraz Chee Serów z mozzarellą.

Te pierwsze – krążki serowe z edamerem zachwycają wyraźnym, lekko pikantnym smakiem. Trójkątne kawałki mozzarelli natomiast są delikatne i miękkie, a przy tym mają idealnie kremowe wnętrze.Smak obydwu podkreśla jedwabisty, słodko-kwaśny sos żurawinowy dołączony do każdego opakowania.

Chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku CheeSery FRoSTY nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników oraz aromatów. Przygotujesz je szybko w przerwie meczu - wystarczy kilka minut na rozgrzanej patelni, w piekarniku lub na ruszcie grilla.

CheeSery z edamerem i CheeSery z mozzarellą od FRoSTY są dostępne w sklepach w cenie odpowiednio: 8zł / opakowanie 150 g i 8 zł / opakowanie 140 g. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »