Gospodarka » Narzędzia

Szybki montaż z wkrętakiem Black & Decker

Szybki montaż z wkrętakiem Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Kompaktowe wkrętaki akumulatorowe Black & Decker oferują wszechstronność zastosowań i ponadprzeciętne parametry.

Wkrętaki akumulatorowe mają wiele zastosowań. Idealnie sprawdzają się podczas montażu mebli, wieszania półek, mocowania zawiasów i okuć stolarki okiennej oraz drzwi czy też przy zawieszaniu wyposażenia i sprzętów na ścianach. Wkrętak akumulatorowy Black & Decker KC460LN został zaprojektowany specjalnie z myślą o tego typu pracach.

Cechy narzędzia, takie jak nie-osiowe położenie uchwytu oraz dioda LED pozwalają na o wiele szybszą i bardziej komfortową pracę w porównaniu do konwencjonalnych śrubokrętów.

Elektronarzędzie Black & Decker czerpie energię z wykonanego w nowoczesnej technologii akumulatora Li-Ion o napięciu 3,6 V i pojemność 1,1 Ah. Bateria jest całkowicie ukryta w obudowie maszyny, a ładowanie ogniw odbywa się po bezpośrednim podłączeniu zasilacza do wkrętaka. Proces ten trwa około 12 godzin. Co więcej, akumulator utrzymuje się w stanie naładowania przez długi czas, nawet gdy produkt nie jest używany.

Silnik wkrętaka Black & Decker dysponuje maksymalnym momentem obrotowym 7,7 Nm, a jego wrzeciono może obracać się w lewo i w prawo z prędkością do 180 obr./min. Prędkość obrotowa jest regulowana za pomocą szerokiego włącznika, który zapewnia wygodę i łatwość użytkowania w każdym położeniu narzędzia. Ponadto wkrętak wyposażony jest w blokadę wrzeciona, która pozwala na montaż akcesoriów jedną ręką.

Ergonomiczny uchwyt wkrętaka Black & Decker pokryty jest miłą w dotyku okładziną antypoślizgową, która zapewnia pewny chwyt narzędzia i zwiększa komfort pracy. Warte uwagi są kompaktowe rozmiary urządzenia oraz bardzo mała masa, wynosząca 0,4 kg. Wyposażenie standardowe obejmuje 1 końcówkę wkrętarską oraz blaszany kufer przeznaczony do przechowywania narzędzia.

Cena: 200 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »