Gospodarka » Narzędzia

Szybkie cięcie nożycami Stanley

Szybkie cięcie nożycami Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Proste, wygięte i odgięte – nożyce FatMax do obróbki blachy, stali, miedzi i aluminium.

Montaż konstrukcji z blachy stalowej wymaga odpowiednich kwalifikacji, doświadczenia oraz profesjonalnego sprzętu. Dobre narzędzia są szczególnie ważne podczas prac w trudnych warunkach, np. na dachach. Muszą być wygodne, trwałe i skuteczne. Wykonawcom prac dekarskich firma Stanley rekomenduje nożyce z serii FatMax, które umożliwiają precyzyjne cięcie, zarówno podczas codziennych prac blacharskich, jak i montażu pokryć dachowych. Kute ze stali chromowo-molibdenowej nożyce FatMax są trwałe i bezpieczne. Posiadają chromowane elementy mocujące oraz wzmocnioną sprężynę nożyc, dzięki czemu nawet przy bardzo wytężonej pracy, nie łamią się ani nie wyginają. Hartowane, ząbkowane ostrze zapobiega ześlizgiwaniu się z ciętego materiału.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dla wygody użytkownika narzędzia zostały wyposażone w bimateriałową rękojeść. Nie ma więc ryzyka, że wyślizgną się z ręki i spadną z dachu.

W ofercie firmy Stanley z serii FatMax dostępne są trzy rodzaje nożyc: proste (proste, proste wydłużone), wygięte (prawe i lewe) oraz odgięte (prawe i lewe). Pierwsze służą do cięć prostych. Nożyce wygięte i odgięte umożliwiają użytkownikowi trzymanie dłoni ponad ciętym materiałem. Wygięcia (w prawą lub lewą stronę) zapobiegają odkształceniu ciętych krawędzi.

Wszystkie nożyce FatMax doskonale sprawdzą się w pracy z blachą (do 1,2 mm), stalą, miedzią i aluminium. Można je również wykorzystać do cięcia tworzywa sztucznego, siatki drucianej, skóry i innych materiałów.

Ceny:

Nożyce FatMax proste (2-14-563) – 65 zł

Nożyce FatMax proste wydłużone (2-14-566) – 75 zł

Nożyce FatMax wygięte L/P (2-14-567/568) – 75 zł

Nożyce FatMax odgięte L/P (2-14-562/564) – 65 zł

Wszystkie produkty firmy Stanley z serii FatMax® dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »