Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Taneczny styczeń z „Mazowszem” w Centrum Janki

Taneczny styczeń z „Mazowszem” w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze w styczniu 2012 r. rusza druga edycja „Warsztatów twórczego rozwoju” w Centrum Janki. Pierwsze zajęcia dla dzieci poprowadzą instruktorzy zespołu „Mazowsze”. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Już 28 stycznia Centrum Janki zostanie opanowane przez nietuzinkowy Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego, który poprowadzi pierwsze w tym roku „Warsztaty twórczego rozwoju". Zabawa z zespołem „Mazowsze" to nie tylko nauka tańca czy śpiewu, ale również okazja do przymierzenia elementów strojów ludowych, takich samych w jakich występują tancerze.

Instruktorzy zespołu pomogą zaszczepić w dzieciach pasję do tańca, nauczą podstaw tańca klasycznego oraz tajników tańców ludowych i narodowych. Zdradzą tajemnice sposobu utrzymania tanecznych pozycji i kontrolowania sylwetki. Jedyne co potrzebne jest do wspólnej zabawy to uśmiech na buziach, wygodne ubranie oraz buty sportowe! Styczniowe warsztaty taneczne zostały podzielone na grupy. Zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 6 lat odbędą się w godz.: 11.00 - 12.00 oraz 14.00 - 15.00, dla dzieci w wieku 7 - 9 lat w godz.: 12.00 - 13.00 oraz 15.00 - 16.00, dla dzieci w wieku 10 - 12 lat w godz.: 13.00 - 14.00. Wstęp jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się w holu, przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Zeszłoroczny cykl „Warsztatów twórczego rozwoju" obfitował w zajęcia o charakterze plastycznym. W tym roku dzieci będą miały okazję poszerzyć swoje zainteresowania nie tylko o taniec, ale również muzykę czy aktorstwo. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z zespołu „Mazowsze" oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Raszynie. Będą się one odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca, od 11.00 do 16.00, w holu przy głównym wejściu do Centrum Janki. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobach stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 28 stycznia 2012 r., od godz. 11.00 do 16.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.

Kontakt dla prasy:
Joanna Dziewicka
Marketing Manager, Apsys Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 701 92 71, e-mail: jdziewicka@apsysgroup.pl

Joanna Stankiewicz, Effective Public Relations, tel. (22) 822 07 52, e-mail: jstankiewicz@effectivepr.pl
Ewa Nowak, Effective Public Relations, tel. (22) 822 07 52, e-mail: enowak@effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »