Technologie » AGD - RTV

Tania elektronika w Piotrkowie Trybunalskim

Tania elektronika w Piotrkowie Trybunalskim
Zobacz więcej zdjęć »
Sklep Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim przygotowuje się do otwarcia. Rano, 14 listopada pierwsi klienci wejdą do największego marketu z elektroniką użytkową w regionie, który zlokalizowany jest w nowoczesnym centrum handlowym – Focus Park Piotrków Trybunalski.

Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Aktualnie trwa zatowarowanie i układanie artykułów na półkach i specjalnych ekspozytorach.

Cała, ponad 100 osobowa załoga marketu w większości pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, właśnie przechodzi specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży oraz zajmuje się szczegółową aranżacją marketu. Wszystko po to, aby 14 listopada być w 100% gotowym na przyjęcie pierwszych klientów – mówi Marcin Banaszkiewicz, dyrektor marketu Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim.  

Media Markt Piotrków Trybunalski będzie najnowocześniejszym marketem z elektroniką użytkową w mieście i okolicy. Na powierzchni blisko 5000 m² klienci będą mogli oglądać, porównywać oraz kupować artykuły zgromadzone w następujących działach: TV, Hi-Fi, duży sprzęt AGD (w tym sprzęt do zabudowy), mały sprzęt AGD, muzyka i film, komputery i akcesoria komputerowe, software, urządzenia telekomunikacyjne, sprzęt fotograficzny i akcesoria. Łącznie klienci będą mieli do dyspozycji kilkadziesiąt tysięcy markowych artykułów od najnowszych telewizorów plazmowych i laptopów po drobne urządzenia codziennego użytku, np. baterie.  

Zbliżające się otwarcie będzie dużym wydarzeniem w mieście. Klienci mogą spodziewać się spektakularnych promocji cenowych na najnowocześniejsze produkty elektroniki użytkowej w każdej kategorii od telewizorów LCD, aparatów cyfrowych i laptopów po lodówki i urządzania małego AGD i stale najniższych cen markowych produktów. Sieć Media Markt jest obecna w 14 krajach Europy. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych akcji marketingowych, co niewątpliwie zmieniło polski rynek RTV AGD.

Dziś Media Markt jest liderem branży elektroniki użytkowej w Polsce, aktualnie sieć posiada 38 marketów w 31 miastach i zatrudnia ponad 4000 pracowników. 

Informacje dodatkowe:

Wioletta Batóg

Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

tel.: (022) 517 11 86

e-mail: batog@media-saturn.com

www.mediamarkt.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wioletta Batóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »