Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Technologia w służbie rodzicom

Przyjście dziecka na świat wiążę się z dużymi zmianami. Maluch wymaga nieustannej opieki. Jednocześnie rodzice muszą wywiązywać się z dotychczasowych obowiązków. Na szczęście nowoczesne technologie usprawniają wiele dziedzin naszego życia. Również te związane z rodzicielstwem.

Elektroniczna niania - bez tego ani rusz

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Elektroniczna niania to gadżet, który powinien znaleźć się w każdym domu, w którym przebywa maluch. To proste urządzenie umożliwia stałe monitorowanie pokoju dziecięcego i czuwanie nad snem niemowlaka, dzięki czemu rodzic może zająć się wykonywaniem czynności domowych, będąc jednocześnie spokojnym o bezpieczeństwo i stan swojej pociechy. Pierwsze elektroniczne nianie, które pojawiły się na rynku kilkadziesiąt lat temu, służyły jedynie do nasłuchiwania dźwięków z pokoju dziecka. Od tego czasu technologie mocno się rozwinęły. Obecnie wiele produktów tego typu oprócz podstawowej funkcjonalności posiada także podgląd oraz możliwość dwustronnej komunikacji. Wbrew pozorom na takie modele wcale nie trzeba wydawać fortuny. Kamerę C2C od marki Ezviz służącą jako elektroniczna niania, można dostać już od 238 złotych. Poza wymienionymi funkcjonalnościami wspomniane urządzenie posiada także detekcję ruchu, dzięki której o każdym ruchu dziecka zostaniecie poinformowani w specjalnej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne. Dodatkowo model C2C został wyposażony w tryb nocny. Przy pomocy oświetlacza podczerwieni możecie więc kontrolować sen dziecka również w nocy.

 

Inteligentne wtyczki

 

Inteligentne gniazdko wydaje się już mniej oczywistym wyborem dla świeżo upieczonych rodziców. Nie mniej jednak również jest niezastąpionym pomocnikiem dla domowników. Po pierwsze pozwala sprawdzić pomiar zużywania energii, a tym samym zmniejszyć rachunki za prąd. Zaoszczędzone pieniądze z pewnością przydadzą się na liczne wydatki związane z maluchem. Po drugie umożliwia zdalne zarządzenie podpiętymi do niego urządzeniami, dzięki czemu możecie na przykład wyłączyć lampkę w pokoju dziecka bez konieczności wchodzenia do pokoju i niepotrzebnego hałasowania.

 

 

Rozwiązania smart home rosną wraz z domownikami. Kamery służące jako elektroniczne nianie, w późniejszym okresie mogą posłużyć do pilnowania starszych dzieci,  podczas gdy rodzice są w pracy. To idealna inwestycja na lata, która zapewnia opiekunom bezcenny spokój.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa FLPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »