Gospodarka » Przemysł

Technologie LED w ofercie marki ActiveJet

ActiveJet zaproponował klientom innowacyjne lampy POWER LED. Rewolucyjność użytej w nich technologii, połączona z odpowiednią ceną sprawi, że będą one stopniowo wypierać z polskiego rynku inne źródła światła.

Dzięki szybkiemu rozwojowi diod LED, na rynku pojawiły się już konstrukcje pozwalające na stosowanie tych źródeł światła, nie tylko jako oświetlenia bocznego, ale również głównego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przykładem są lampy POWER LED ActiveJet, które mają szerokie zastosowanie zarówno domowe jak i biznesowe, dekoracyjne czy motoryzacyjne. Żarówki klasyczne, jarzeniowe, świetlówkowe, halogenowe i sodowe tracą więc coraz częściej rynek i są zastępowane POWER LED-ami wszędzie tam, gdzie liczy się: oszczędność energii, materiałów, pracy ludzkiej, ekologia, bezpieczeństwo, a także efekt handlowy czy efekt marketingowy.

Spółka ACTION S.A. od dawna prowadzi sprzedaż żarówek LED-owych, które emitują więcej światła, a przy tym świecą do 50 razy dłużej niż zwykłe żarówki. Najnowszym osiągnięciem w rozwoju LED jest technologia POWER LED. Rewolucyjność tej technologii dostrzegło już wielu klientów w wysoko rozwiniętych krajach. To przede wszystkim bardzo wydajne i przyjemne dla oka źródła światła o dużej stabilności i jeszcze dłuższym czasie pracy niż dotychczasowe żarówki LED-owe. Nasza firma stale obserwuje trendy na rynkach bardziej dojrzałych rynkach i dba o to, aby oferować klientom coraz bardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie oświetlenia. Dlatego postawiliśmy na technologię POWER LED. Dzięki niej możemy zaprezentować odbiorcom wysokowydajne źródła światła, które mają możliwość połączenia w zestawy o dowolnie dużej mocy. Wielką zaletą nowych żarówek jest ich ciepła barwa oraz przystępna cena. - komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor marki ActiveJet. Obecnie w ofercie ActiveJet dostępnych jest 5 modeli o mocowaniu: E27, GU10 i GU 5.3 (MR16) dających zimny i ciepły kolor białego światła. W przypadku modelu AJE-P5WG kąt świecenia wynosi 180 stopni, a moc strumienia świetlnego wynosi 350 lm. W pozostałych 4 modelach odpowiednio 38 stopni oraz 200 lm i 210 lm.

Produkty o symbolu AJE-P3110W, AJE-3110C, AJE-3153C, AJE-3153W są zamiennikami żarówki halogenowej o mocy 30-35W, pobierając przy tym tylko 3W. Z kolei Model AJE-P5WG odpowiada tradycyjnej żarówce o mocy 40W, a pobiera 5W. Barwa światła w zależności od modelu wynosi od 3200K do 6500K. Czas świecenia wszystkich żarówek wynosi nawet 30 000 godzin. Wszystkie żarówki posiadają certyfikaty CE oraz ROHS. Produkty objęte są 36 miesięczną gwarancją. Sugerowana cena detaliczna: od 57 do 96 PLN.

www.activejet.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »