Technologie » Internet

Testy wędek i nie tylko

Testy wędek i nie tylko
Zobacz więcej zdjęć »
Powstała wyjątkowa gratka dla amatorów wędkarstwa - strona fishing-test.pl. Jest to jedyne miejsce w polskiej Sieci, gdzie wędkarze mogą dowiedzieć się o tym, jaki sprzęt warto kupić i za ile.

Na stronie znajdują się testy sprzętu wędkarskiego przeprowadzane przez fachowców znających się na łowieniu jak mało kto. Każdy, kto zastanawia się nad zakupem wędki, kołowrotka, przynęty, żyłki, plecionki, czy odzieży i obuwia wędkarskiego, powinien zajrzeć na tę stronę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To najlepszy sposób, by nie przepłacając, kupić dobry sprzęt. Całkowitym novum w polskim Internecie jest podejście do prezentowania sprzętu wędkarskiego. Zasadą fishing-test.pl jest nie tylko zebranie danych na temat ekwipunku w jednym miejscu, ale przede wszystkim sprawdzenie jego właściwości w praktyce. Jest tu miejsce na subiektywną ocenę, jednak każda recenzja jest napisana przez fachowca i zaakceptowana przez redakcję. To sprawia, że czytelnik może otrzymać najbardziej miarodajną opinię, która umożliwi najlepszy wybór sprzętu.

Jedyna taka strona

W ramach witryny fishing-test.pl istnieje forum dyskusyjne, na którym każdy może zaprezentować swoje zdanie na temat konkretnych modeli wędek, wdać w dyskusję o przynętach, wymienić się opiniami w kwestii akcesoriów oraz poprosić o radę.

Do tej pory wędkarze mogli czuć się mało reprezentowani w polskim Internecie. Brakowało miejsca, w którym można przeczytać profesjonalne opinie na temat akcesoriów niezbędnych do uprawiania tego szlachetnego sportu. Strona fishing-test.pl doskonale wpasowuje się w tę lukę. Jest także idealnym miejscem dla producentów, którzy chcą zaprezentować nowości w swojej ofercie, oraz reklamodawców, którzy chcieliby dotrzeć do wędkarzy hobbystów.

Fishing-test.pl

www.fishing-test.pl
ul. Międzyborska 17 lok 63
04-041 Warszawa


telefon: (022) 813 75 46
e-mail: test@fishing-test.pl

Fishing -test.pl powstał specjalnie dla wędkarzy. Wszystkie testy przeprowadzane są przez spinningistów z wieloletnim stażem i dużym, wędkarskim doświadczeniem. Kiedy zapragnęliśmy dodatkowo wyposażyć nasz wędkarski ekwipunek o kolejną męską zabaweczkę, powstało pytanie: co kupić i ile wydać na to pieniędzy? Dużo czasu zajęło nam wertowanie internetowych witryn, katalogów reklamowych, a na końcu półek sklepowych. Udało się, kupiliśmy kolejny piękny i świecący kołowrotek. Już w domu, w zaciszu swojego wędkarskiego warsztatu, dokonujemy poważnych oględzin... Cieszymy się jak dziecko nową zabawką. Nasz nowy nabytek swój wielki test przechodzi dopiero nad wodą. Czar prysł jak bańka mydlana. Kolejny nieudany zakup. Wydane pieniądze, zmarnowany czas i nadszarpane nerwy. Dziś już nie musisz sam testować nowych produktów. Powstaliśmy po to, aby podpowiedzieć ci, co warte jest przemyśleń i zachodu. Bez jakichkolwiek nacisków i kompromisów wskażemy wady, nawet w uznanym i markowym sprzęcie. My testujemy sprzęt wędkarski tak, jak to właśnie Ty chciałbyś go przetestować. Wszystko to, co wpadnie w nasze ręce, zostanie poddane weryfikacji. Ocenimy to z prawdziwego, wędkarskiego punktu.

PRODUKTY testowane na www.fishing-test.pl:

  • wędki
  • kołowrotki
  • przynęty
  • żyłki i plecionki
  • odzież i obuwie wędkarskie
  • akcesoria wędkarskie


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.corona-fishing.pl
http://www.corona-fishing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »