Dom » Wnętrza

Tikkurila w "Dekoratorni" - kreowanie pięknych wnętrz

Tikkurila w "Dekoratorni" - kreowanie pięknych wnętrz
Zobacz więcej zdjęć »
Już od trzech lat projektanci z programu „Dekoratornia”, przy tworzeniu oryginalnych, pięknych metamorfoz wnętrz, korzystają z szerokiej gamy produktów Tikkurila oraz specjalistycznych porad jej ekspertów. Najnowszej przemianie poddane zostało studio ekipy „Dekoratorni”.

Program „Dekoratornia” tworzony jest z myślą o osobach, które marzą o zmianie wystroju swego domu czy mieszkania, brakuje im jednak pomysłu na dokonanie takiej metamorfozy, bądź zniechęca ich wizja czasochłonnego i skomplikowanego remontu. Eksperci „Dekoratorni” w każdym odcinku tworzą nietuzinkowy projekt, który jest bardzo sprawnie realizowany przez ekipę remontową programu. Powstałe aranżacje są doskonałą inspiracją dla dokonania zmiany we własnym wnętrzu, przynosząc pomysły na praktyczne rozwiązania, dizajnerskie smaczki i oryginalne, a przy tym doskonale zgrane kompozycje kolorystyczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do przeprowadzenia każdej metamorfozy niezbędne są farby. Specjaliści „Dekoratorni” postawili na markę Tikkurila, której produkty gwarantują wysoką jakość, niezwykle bogatą kolorystykę, a także szerokie możliwości w zakresie kreowania rozmaitych efektów dekorowania ścian.

Najnowsza metamorfoza, przeprowadzona w „Dekoratorni”, jest nietypowa – dotyczy bowiem studia ekipy programu. Jego nową aranżację oparto na stylu fabryczno-loftowym z akcentem francuskiego glamour – tylko pozornie nieprzystającym do surowego stylu całości. Tutaj te odmienne elementy aranżacyjne tworzą kompozycję idealną – nowoczesną i z dizajnerskim „szlifem”.

W biurze dominują monochromatyczne kolory. Na ścianach - biały, czarny i szary (farba Tikkurila Feelings Interior Paint kolor H499), uzupełnione kroplą energetycznej czerwieni. Jedną ze ścian ozdobiono strukturą imitującą beton, uzyskaną dzięki zastosowaniu tynku wewnętrznego Tikkurila Be Special Decor Retro w kolorze białym oraz bejcy Tikkurila Be Special Decor Silver. Taka surowa dekoracja to doskonałe tło dla mebli o nowoczesnej formie. Obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiaduje z czarną ścianą pomalowaną farbą tablicową Tikkurila BlackBoard Paint. Tę wysmakowaną scenografię kolorystyczną podkreśla sceniczne oświetlenie.

Odcinek z metamorfozą studia Dekoratorni zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę (1 lipca) o godz. 13, na antenie TV4.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »