Dom » Wnętrza

Titania do łazienek i kuchni

Titania do łazienek i kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Bogata kolekcja baterii Ferro Titania Iris pozwoli na wyposażanie w niezbędną armaturę kuchni i łazienki.

Filigranowa, lekka klasyczna forma, ciekawy kształt, wyraźnie zaokrąglona wylewka zakończona regulatorem strumienia to charakterystyczne cechy tej linii wzorniczej.

Znajdziemy w niej poza bateriami o standardowym przeznaczeniu także trzy urządzenia przeznaczone tylko do zimnej wody, które doskonale sprawdzą się przy napełnianiu różnego rodzaju pojemników.

Serię tworzą między innymi: bateria zlewozmywakowa asymetryczna z obrotową wylewką, bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką, bateria umywalkowa / zlewozmywakowa ścienna, baterie: wannowa i natryskowa. Wszystkie urządzenia posiadają regulatory ceramiczne i zostały pokryte ładną chromowaną powłoką.

Titania Iris to funkcjonalne rozwiązania dla każdego, kolekcja zaliczana do grona baterii tzw. ekonomicznych może być również doskonałym pomysłem na wyposażenie ośrodków użyteczności publicznej takich jak np. szkoły czy szpitale.
 FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »