Technologie » Komputery

ToughArmor MB873MP-B V2 dla komputerów, które muszą korzystać z dużej ilości danych

ToughArmor MB873MP-B V2 dla komputerów, które muszą korzystać z dużej ilości danych
Zobacz więcej zdjęć »
ICY DOCK prezentuje swoją kolejną propozycję dla osób, którym zależy na wygodnym korzystaniu z dużej ilości danych zgromadzonych na dyskach.

Dla wymagających użytkowników

Mieszcząca się w zatoce 5,25 cala obudowa ToughArmor MB873MP-B V2 na osiem dsyków M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD jest idealnym rozwiązaniem dla systemów, w których korzysta się z bardzo dużych ilości danych, trzeba często wymieniać dyski, a jednocześnie przestrzeń do ich przechowywania jest z pewnych względów ograniczona. Polecana jest na przykład do kompaktowych serwerów, stacji roboczych oraz centrów danych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Współpracuje z kontrolerami Tri-Mode producentów pokroju marek Broadcom czy Areca. Prędkości transferu dochodzą do 64 Gb/s na dysk poprzez interfejs OCuLink.

Wyposażona została również w nowoczesne tacki, które pomagają w wymianie dysków, a także dbają o ich bezpieczeństwo. Każda z tacek ma  ma starający się o patent regulowany mechanizm blokady dysku M.2. Dzięki temu w obudowie można zmieścić dyski SSD o różnych rozmiarach - od 30 do nawet 110 mm.

Bezpieczeństwo z ToughArmor MB873MP-B V2

O bezpieczeństwo danych dba nie tylko solidna, wzmocniona obudowa która spełnia wymagania co do palności, ale również dwa wentylatory 40x20 mm, które wraz z aluminiową tacką, działającą jak radiator, oraz podkładką termiczną pomagają w zachowaniu odpowiednich temperatur. Do tego dochodzi uziemienie EMI czy mechanizm antywibracyjny,  a także zatrzask Eagle-hook, który utrzymuje dyski bezpiecznie wewnątrz.

Co jeszcze oferuje obudowa?

Nowa obudowa od ICY DOCK oferuje również takie znane rozwiązania, jak zdejmowalne etykiety dla oznaczania dysków, czy technologię aktywnego zasilania. Dzięki niej diody statusu świecą się tylko, gdy jest włożony i działa. Obsługuje również zasilanie 15-pinowymi kablami zasilającymi SATA z zatrzaskami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Icy Dock
http://www.icydockpl.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »