Firma » Reklama

Toyota Bank rozpoczyna promocję nowego produktu - konta hybrydowego.

Komunikację marketingową koordynuje agencja reklamowa Legend Group, która w działaniach z zakresu Public Relations współpracuje z On Board PR

Warszawa 2008-11-25  Z początkiem listopada b.r. ruszyła kampania promocyjna hybrydowego konta Toyota Bank. Zaplanowane działania obejmują zarówno komunikację reklamową jak i public relations. Za koordynację całej kampanii odpowiada agencja reklamowa Legend Group. Firma On Board PR jest odpowiedzialna za część PR projektu.

Kampania promocyjna prowadzona jest zarówno w mediach ogólnopolskich, jak i regionalnych. Szczególne znaczenie ma w niej opiniotwórcza prasa ekonomiczna. W ramach projektu prowadzone są działania reklamowe, których linia kreacyjna podkreśla wyjątkowy charakter konta. Wśród zadań realizowanych przez On Board PR jest m.in. organizacja briefingu prasowego na temat nowego produktu Toyota Bank oraz prowadzenie systematycznych działań media relations. Za realizację projektu w zespole On Board PR odpowiada dział Corporate PR prowadzony przez Iwonę Kubicz. Kampania zakończy się w połowie grudnia 2008.

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »