Gospodarka » Narzędzia

Trwałość i precyzja pod każdym kątem

Trwałość i precyzja pod każdym kątem
Zobacz więcej zdjęć »
Nigdy nie wiesz jakie wyzwanie spotka Cię podczas pracy w garażu. Dlatego zabierając się za remont pojazdu warsztatowy profesjonalista powinien być zaopatrzony w narzędzia, które pozwolą mu odnaleźć się w każdej sytuacji. Do takich możemy zaliczyć najnowszą grzechotkę uchylną ½” marki NEO.

Tym co wyróżnia to narzędzie spośród pozostałych grzechotek to uchylna głowica. Zakres ruchu 180˚ umożliwia pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Ta cecha sprawia, iż nowa grzechotka NEO może zaoszczędzić nam wiele czasu, wysiłku i nerwów związanych z manewrowaniem pomiędzy elementami układów mechanicznych pojazdów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niewątpliwym atutem jest także wyjątkowo precyzyjny, 72-zębowy mechanizm zapadkowy wykonany z wytrzymałego chromowo-molibdenowego stopu stali (CrMo). Tak dokładny mechanizm grzechotki daje możliwość pracy nawet w bardzo ograniczonej rozmiarami przestrzeni, co jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność urządzenia. Korpus grzechotki wykonany został ze stali chromowo-wanadowej, która znakomicie sprawdza się w warsztatowych warunkach i daje pewność dużej wytrzymałości narzędzia. Dla wygody chwytu, rękojeść została wykonana z ergonomicznie uformowanego tworzywa, w charakterystycznych dla marki grafitowo-pomarańczowych barwach.

Nigdy nie można przewidzieć, co zepsuje się w naszym pojeździe. Jedyne co można, to przygotować się na każdą ewentualność i nie dać się zaskoczyć. Nowa grzechotka NEO z pewnością okaże się niezawodnym rozwiązaniem niejednej z pozoru patowej sytuacji w garażu.

 

www.neo-tools.com

Sugerowana cena brutto: 89 zł

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »