Społeczeństwo » Społeczeństwo

Udany Bieg Jacka

Udany Bieg Jacka
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 800 osób wzięło udział w V Biegu Siedleckiego Jacka. Jest to największe tego typu wydarzenie sportowe w rejonie Siedlec. Jednym z fundatorów nagród była PGE Obrót S.A.Bieg pod hasłem „Młody – wolny od nałogów” organizowany jest od czterech lat. W tegorocznej edycji wzięli udział zarówno najmłodsi (dystans – 200, 400 i 800 metrów), jak i doświadczeni biegacze (5 kilometrów i półmaraton). Organizatorami biegu są: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oraz Stowarzyszenie Sportowe „Yulo Run Team”.

- Stale rosnąca popularność biegania przyczyniła się do tego, iż tegoroczna edycja miała zupełnie nową odsłonę. Po raz pierwszy uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły w nowych dyscyplinach, takich jak Bieg Krasnali oraz Nordic Walking – mówi Konrad Kacprzak, specjalista ds. handlu i marketingu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

W tegorocznej edycji do rywalizacji stanęli nie tylko mieszkańcy Siedlec i powiatu siedleckiego, ale także biegacze z Warszawy, Białegostoku, Białej Podlaskiej, Brańska, Krakowa, a nawet  Monte Carlo.

- Bieg Siedleckiego Jacka to nie tylko połączenie sportu i dobrej zabawy, ale także wizytówka miasta i regionu. PGE Obrót S.A. wsparła wydarzenie, ponieważ  projekty ważne dla lokalnej społeczności, są równie ważne dla naszej Spółki – mówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót S.A.


Agnieszka Szczekala
Rzecznik prasowy PGE Obrót S.A.
Tel: 665 850 741
Agnieszka.szczekala@gkpge.pl

Piotr Wróbel
Specjalista  ds. Public Relations
Tel. (17) 865 6124; 691 911 525
piotr.wrobel@gkpge.pl,
PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »