Dom » Wnętrza

Umywalka z kolekcji Kartell by Laufen z tytułem finalisty Dobry Wzór 2015

Umywalka z kolekcji Kartell by Laufen z tytułem finalisty Dobry Wzór 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Innowacyjność, oryginalność, a także komfort użytkowania. Produktów odznaczających się właśnie takimi cechami poszukiwał Instytut Wzornictwa Przemysłowego podczas tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2015. W gronie jego finalistów znalazła się także firma Laufen.

Podczas 22 edycji pierwszego w Polsce konkursu wyróżniającego wysokiej jakości produkty i usługi wzornicze jury przyznało tytuł finalisty Dobry Wzór umywalce z kolekcji Kartell by Laufen. Zaprojektowana przez Roberto i Ludovica Palomba seria ceramiki oraz mebli charakteryzuje się doskonałą jakością i spójnością projektu. Wrażenie lekkości elementów osiągnięte zostało dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału SaphirKeramik™. Dzięki niemu, ścianka umywalki posiada nieosiągalną do tej pory grubość 12mm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zwieńczeniem konkursu i zakończeniem tegorocznej edycji będzie uroczysta Gala Finałowa, która odbędzie się 22 października 2015 roku w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, podczas której jury wyłoni laureatów Dobrego Wzoru 2015. Wszystkie wyróżnione projekty będzie można zobaczyć podczas wystawy pokonkursowej w siedzibie IWP dostępnej od 22 października do 29 listopada 2015r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »