Technologie » Internet

UPC Polska i magazyn Gaga ogłosiły konkurs "Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach"

UPC Polska i magazyn Gaga ogłosiły konkurs "Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach"
Zobacz więcej zdjęć »
UPC Polska i magazyn Gaga zapraszają rodziców i opiekunów do zgłaszania stron internetowych w konkursie na „Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach”.

UPC Polska wraz z magazynem o pięknym rodzicielstwie GAGA organizuje konkurs na „Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach".

Konkurs skierowany jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku od 0-10 lat. Jego celem jest zebranie kompendium najlepszych i najbardziej przyjaznych stron www polecanych przez rodziców jako źródło informacji o dzieciach oraz tych witryn internetowych, w których dzieci mogą korzystać z wartościowych treści. W efekcie konkursu ma powstać lista najlepszych stron rodzinnych w Internecie. Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać wybrane strony www w czterech kategoriach konkursowych - blogi, serwisy, fora i sklepy internetowe. Lista wybranych stron www zostanie opublikowana 7 lutego na portalu www.gogaga.pl.

UPC Polska zachęca do wykorzystywania wszystkich możliwości, jakie oferuje Internet w zakresie rozwoju i edukacji dzieci. W sieci znajduje się wiele treści - zarówno tych przydatnych i inspirujących, jak również tych o mniejszej wartości. Firma stara się pokazywać rodzicom i opiekunom, gdzie w Internecie znaleźć witryny, które pomogą w rozwoju najmłodszych. UPC już od kilku lat prowadzi aktywne działania na rzecz edukacji dzieci i rodziców w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Posiadamy Certyfikat Bezpiecznego Internetu przyznany przez UKE, który potwierdza że, Internet UPC zapewnia użytkownikom nie tylko najwyższą jakość i wygodę, ale również bezpieczeństwo internautów.

Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie http://www.gogaga.pl/, a zgłoszenia należy przesyłać na adres kompendium@gagamag.pl do 1 lutego 2011. Zapraszamy do wspólnego odkrywania rodzinnego oblicza Internetu!

UPC Polska jest wiodącym dostawcą potrójnej usługi: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu i usług telefonicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. W zasięgu sieci telewizji kablowej UPC znajdują się ponad 2 mln gospodarstw domowych w dziesięciu największych aglomeracjach miejskich i wielu mniejszych miastach. UPC Polska ma obecnie ponad milion abonentów telewizji kablowej, w tym 332 000 telewizji cyfrowej, 500 000 użytkowników internetu i 216 000 klientów usługi telefonicznej. UPC Polska jest częścią Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK).
www.upc.pl

Liberty Global, Inc. jest wiodącym, międzynarodowym operatorem telewizji kablowej. Firma oferuje zaawansowane usługi telewizyjne, głosowe i dostępu do Internetu, zapewniając ponad 17 milionom klientów dostęp do świata informacji, komunikacji i rozrywki. Liberty Global dysponuje nowoczesnymi sieciami szerokopasmowymi w kilkunastu krajach, głównie w Europie, ale także w Chile i Australii. Do firmy należą również znaczne spółki medialne i producenckie takie, jak Chellomedia w Europie (Dane z dnia 30 września 2010).

Gaga magazyn o pięknym dzieciństwie to rewolucja na polskim rynku pism parentingowych, wpisująca się jednocześnie w najświeższą tendencję wydawniczą rynku światowego. Gaga jest luksusowym pismem dotyczącym najprzyjemniejszych elementów nowoczesnego rodzicielstwa od mody i wzornictwa do literatury i miejskich destylacji rodzinnych. W każdym numerze polska gwiazda estrady bądź ekranu opowiada o swoim dzieciństwie bądź rodzicielstwie. Autorskie bajki piszą specjalnie do każdego numeru aktorzy, pisarze bądź znani artyści. Każde wydanie Gagi poświęcone jest innej tematyce dotyczącej dzieci bądź rodzicielstwa w nowoczesnym świecie. Magazyn Gaga wydawany jest przez Valkea Media S.A

Kontakty dla mediów:

Lidia Stępińska-Ustasiak Kierownik ds. Public Relations UPC Polska T +48 22 7010 877 M +48 600 488 877 E Lidia.Stepinska-Ustasiak@upc.com.pl

Ewa Sadowska Specjalista ds. Public Relations UPC Polska T +48 22 24 16 974 M +48 668 488 974 E Ewa.Sadowska@upc.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »