Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu

V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Zawód aktora wymaga wielu talentów i umiejętności, ponieważ nigdy nie wiadomo co może okazać się przydatne do roli. Dlatego Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu cieszą się co roku dużą popularnością.

W niedzielę 20 lutego przekonaliśmy się, którzy z polskich aktorek i aktorów zasłużył na miano najlepszego pływaka. Tegoroczna atmosfera była gorąca, a uczestnikom nie zabrakło ducha rywalizacji. W mistrzostwach wzięło udział wielu polskich artystów, którzy stanęli do walki w kilku kategoriach: od klasycznej żabki po sztafetę. Zawody dzielone były także ze względu na płeć i wiek startujących.

 

W starszej grupie wiekowej zwyciężył Krzysztof Hanke, czyli serialowy Bercik ze „Świętej wojny”, a w kategorii pań najlepsza okazała się Sylwia Wysocka (Barbara Wojciechowska z "Plebanii"). Uznanie organizatorów zdobył także Tomasz Stockinger, znany z serialu „Klan”. Bezkonkurencyjny wśród młodszych aktorów okazał się Piotr Duda. Po raz kolejny zdobył tytuł Mistrza, pokonując rywali we wszystkich 6 kategoriach. Tytuł Mistrzyni zdobyła natomiast Justyna Sieniawska. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali obdarowani urządzeniami do masażu i relaksacji, ufundowanymi przez głównego sponsora nagród, firmę HoMedics Polska.

 

Bardzo cieszę się z kolejnej wygranej na mistrzostwach – mówi Piotr Duda, aktor znany m.in. z serialu „Apetyt na życie”. – Jest to dla mnie czysta przyjemność i dobra zabawa. Główną nagrodą był najwyższej klasy model maty masującej, dzięki której mistrzowie będą mogli zrelaksować się po wyczerpujących zawodach. Pamiątkowe puchary dla Mistrza i Mistrzyni Aktorów w Pływaniu wręczyła prezydent Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zawody poprowadził znany prezenter sportowy Dariusz Szpakowski, dzięki któremu atmosfera była iście mistrzowska.

 

Więcej informacji na blogu HoMedics Polska: http://homedicspolska.blogspot.com

Fotorelacja na koncie na Facebooku http://www.facebook.com/HoMedicsPolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Eko-Koral Sp. z o.o.
http://www.homedics.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »