Firma » Praca

V Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl przeszły do historii

V Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl przeszły do historii
Zobacz więcej zdjęć »
Zakończyła się piąta edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. W dniach 24-28 września internauci wchodząc na www.dnipracy.pl mieli możliwość zapoznania się nie tylko z ofertami pracy, ale również porozmawiania na czatach z pracodawcami.

To była już V edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl stworzonych w technologii 3 D. Dedykowana platforma targów łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnych targów pracy z nieograniczonym zasięgiem, jaki gwarantuje Internet.

Dla większej efektywności zarówno dla pracodawców, jak i kandydatów unikalnym rozwiązaniem okazał się test kompetencyjny. Kandydaci, którzy go ukończyli otrzymywali listę pracodawców, do których warto zajrzeć, ponieważ poszukują oni pracowników o ich profil zawodowy. Pracodawcy natomiast na liście kandydatów w dostępnych dla nich systemie mogli sprawdzić, z którymi z nich warto się skontaktować i zaprosić na rozmowę. 

W trakcie trwania targów odbyło się wiele czatów oraz webinarów , czyli interaktywnych spotkań. Pracownicy EURES opowiadali na nich jak bezpiecznie wyjechać do pracy zagranicą, gdzie szukać wsparcia i jak wrócić. Ekspert monsterpolska.pl z kolei radził jak przygotować swój zawodowy biznesplan.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, Targi cieszyły się dużą popularnością wśród kandydatów poszukujących pracy. Stronę www.dnipracy.pl odwiedziło ponad 120 000 unikalnych użytkowników.

Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie kandydatów naszymi targami. W czasie tej edycji charakteryzowali się oni dużą otwartością dzieląc się z nami swoimi opiniami na czatach. Zaobserwowaliśmy też chęć niesienia wsparcia i pomocy innym kandydatom. Pracodawcy również wykazali się większą aktywnością. Widać, że polubili już nasze czaty oraz webinary i coraz częściej z nich korzystają”, mówi Małgorzata Majewska z monsterpolska.pl.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach znaleźli się m.in. Decathlon Polska, Empik, EURES, Infosys BPO Poland, KPMG, Luxoft Poland, Motorola Solutions Systems Polska, Orange, Parker Hannifin Manufacturing Poland i wielu innych.

Wydarzeniu patronowali: Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, eGospodarka.pl, erp-portal.pl, inwestycje.pl, KobietaMag.pl, Magazyn Rekruter, MamStartup.pl, Marketing przy Kawie, Menedżer Sprzedaży, MilionKobiet.pl, Rynekpracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, student.pl.

 www.dnipracy.pl, www.monsterpolska.pl


Informacje dodatkowe:

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonsterPolska.pl
http://monsterpolska.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »