Technologie » Komputery

Verbatim V3 MAX USB 3.0 Store’n’Go: prędkość USB 3.0 oraz dożywotnia gwarancja w jednym

Verbatim, czołowy producent akcesoriów służących do przechowywania danych, wprowadza do oferty pamięć V3 MAX USB 3.0 Store’n’Go. Nowe produkty to obecnie najszybsze napędy USB oferowane przez Verbatim, dodatkowo objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

V3 Max wyposażony jest w złącze USB 3.0, zapewniające prędkości transferu na poziomie 175 MB/s (odczyt danych) oraz 80 MB/s (zapis danych). Złącze urządzenia jest także kompatybilne z poprzednimi wersjami interfejsów USB 2.0.

Podobnie jak inne dyski USB z rodziny Verbatim Store'n'Go,  V3 Max jest wyposażony w chowane złącze typu „sidle and lock” („przesuń i zablokuj”), które chroni wejście USB przed uszkodzeniem, kiedy pendrive nie jest używany. Ponadto, obudowa urządzenia w całości pokryta jest powłoką UV zapewniającą ochronę przed zarysowaniami.

V3 Max dostępny jest w trzech pojemnościach: 16GB, 32GB oraz 64GB i kosztuje odpowiednio: 69,99 PLN, 179,99 PLN i 269,99 PLN. W planach jest także wprowadzenie na rynek wersji o pojemności 128 GB. 

Produkt objęty jest dożywotnią ograniczoną gwarancją producenta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GGC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »