Technologie » Komputery

ViDiS: Lumens – pierwszy na świecie sufitowy wizualizer FullHD 1080p

ViDiS: Lumens – pierwszy na świecie sufitowy wizualizer FullHD  1080p
Zobacz więcej zdjęć »
Podstawowym atutem najnowszego wizualizera Lumens CL510 jest oczywiście wysoka rozdzielczość, a co za tym idzie gwarancja znakomitej jakości obrazu.

Najważniejszą częścią każdego urządzenia tego typu jest cyfrowa kamera, którą kierujemy na obiekt. Wizualizer musi być podłączony do projektora, monitora albo telewizora – tylko w ten sposób będziemy mogli obejrzeć to – na co skierowana jest kamera.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

 

 

Podstawowym zadaniem wizualizera jest pokazanie przedmiotu czy żywego stworzenia albo niebezpiecznego doświadczenia chemicznego w dużym powiększeniu – całej grupie w tym samym czasie. Znacznym atutem Lumensa CL510 jest przystosowanie do sufitowego montażu - eliminuje to konieczność manewrowania urządzeniem na biurku. To w połączeniu z jego parametrami oraz 25-krotnym zoomem optycznym sprzyja wysokiej elastyczności jeśli chodzi o prezentacje obiektów w zakresie wielkości, kształtu czy konsystencji. Lumens CL510 wyposażony jest w profesjonalny sensor obrazu -charakteryzuje go znaczna czułość na jasność oraz ostrość. Kolejną jego zaletą jest wierne odwzorowanie barw.

Wizualizer Lumens CL510 oprócz eleganckiego wyglądu – łączy w sobie znakomite parametry, możliwość montażu sufitowego oraz wykorzystuje najnowszą technologię PoE (Power over Ethernet), która sprowadza się do wyeliminowania zewnętrznego zasilacza i przewodu zasilającego – co ułatwia instalację. Urządzenie jest dostępne w cenie detalicznej 10.999 PLN z VAT

Bliższe informacje: www.vidis.pl

Nie ulega wątpliwości, że zapewnienie jednego obrazu w tym samym czasie całej grupie jest atrakcyjne zarówno w szkole jak i na wszelkiego rodzaju szkoleniach, spotkaniach czy burzach mózgów. Wizualizer Lumens CL510 ze względu na sposób montażu sprawdzi się szczególnie w zadaniach medycznych. Jego funkcje sieciowe pozwalają przesyłać obraz czy wideo w czasie rzeczywistym w dowolne miejsce. Możliwe jest obserwowanie niebezpiecznego eksperymentu czy operacji w każdym miejscu bez ograniczeń.

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), CTouch (interaktywne tablice dotykowe LCD), DISPIO (ściany LCD), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery), NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), REXEL (niszczarki, gilotyny, dziurkacze, zszywacze), SANYO (projektory, monitory), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), SpinetiX (Digital Signage), (VISION (systemy instalacyjne Techconnect), VIVITEK (projektory).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl.

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »