Firma » Biznes

ViDiS SA dystrybutorem Acco Polska

Na mocy umowy zawartej 28 lutego 2011 firma ViDiS SA została Partnerem ACCO Polska w dystrybucji na obszarze Polski produktów biurowych marek Rexel, GBC oraz NOBO, a także akcesoriów komputerowych marki Kensington.

ViDiS SA jest notowanym na Warszawskim Parkiecie (New Connect) dystrybutorem o zasięgu krajowym z ustabilizowaną strukturą biznesową i komplementarną ofertą w stosunku do ACCO, co sprawia, iż decyzja obydwu firm o współpracy jest ruchem mającym na celu obopólne skorzystanie z efektu synergii. 

„U podstaw globalnej strategii ACCO leży koncentracja na współpracy z klientami działającymi w charakterze  dystrybutora.”  – informuje  Andreas Kruger, V-ce Prezes ACCO Regionu Europa Kontynentalna  – „To oczywiste, że naszym Klientom chcemy zapewnić jak najlepszą obsługę i dostępność naszej oferty, a w firmie ViDiS zyskujemy partnera, który pomoże nam w realizacji tych celów”.  Partnerstwo z Acco traktujemy jako ważny krok w rozwoju naszej Firmy – podkreśla Tomasz Kliczkowski V-ce Prezes Zarządu ViDiS SA – „Dzięki temu posunięciu rozbudujemy ofertę i zyskamy szerszą perspektywę rozwoju – jednocześnie gwarantując naszym Klientom dostęp do szerszej gamy produktów marek cieszących się szerokim uznaniem. Nie bez znaczenia jest fakt, że wielu naszych obecnych klientów od lat oferuje rozwiązania firmy Acco, a w tej chwili będę mieli do nich ułatwiony dostęp. Cieszymy się również ze stworzenia silnej oferty produktów biurowych, których adresatem jest w dużej mierze nasza obecna grupa klientów docelowych. Dzięki takiemu połączeniu będziemy mogli wykorzystać nasze obecne kanały komunikacji do promowania nowych produktów”.

 Oferta ViDiS SA obejmuje następujące marki:

- SANYO (projektory, monitory instalacyjne),

 - CASIO (projektory bezlampowe),  

- VIVITEK (projektory),

- QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów),

- LUMENS (wizualizery),

- AVerComm (systemy do wideokonferencji firmy AVerMedia) 

- AVTEK (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne),

- VISION (systemy instalacyjne TechConnect),

- SMS (uchwyty instalacyjne i statywy do monitorów oraz tablic interaktywnych),

- PLUS-Vision (elektroniczne tablice kopiujące),

- EVOKO (systemy do rezerwacji sal konferencyjnych)

- DISPIO (ściany LCD z systemem łatwego montażu/demontażu),

- JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek),

- SENTRY SAFE (sejfy i kasetki odporne na działanie ognia i wody) 

W efekcie umowy z Acco oferta ViDiS SA wzbogaci się o produkty następujących marek:

W zakresie oferty audiowizualnej:

-     NOBO (produkty z zakresu komunikacji wizualnej)

-          AverMedia (wizualizery) 

W zakresie oferty biurowej:

- REXEL (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów)

- GBC (urządzenia do oprawy i laminacji dokumentów, wraz z materiałami eksploatacyjnymi)

- KENSINGTON (akcesoria komputerowe)  

ViDiS SA,  (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : SANYO (projektory, monitory), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), VIVITEK (projektory), LUMENS (wizualizery), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), DISPIO (ściany LCD), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), AVerComm (systemy do wideokonferencji). 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl . 

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.  

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

 Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect. ViDiS SA, ul. Ojca Beyzyma 7, 53-204 Wrocław   
tel.
(071) 33 880 00, fax (071) 33 880 01    
e-mail: biuro@vidis.pl
 

Obsługa Prasowa i PR firmy ViDiS:

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »