Firma » Biznes

Viessmann Herkulesem 2009

Viessmann Herkulesem 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Viessmann, producent systemów grzewczych, oraz prezes firmy Viessmann Roland Krause zostali wyróżnieni statuetką i tytułem POLSKIEGO HERKULESA 2009. Ugruntowana pozycja w branży, a także skuteczne zarządzanie zostały zauważone i docenione przez kapitułę redakcji.

25 lutego, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się Gala Buildera, podczas której przyznano tytuł oraz srebrną statuetkę POLSKIEGO HERKULESA 2009 firmie Viessmann- producentowi oszczędnych i efektywnych systemów grzewczych oraz jej prezesowi, Rolandowi Krause.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Tytuł i statuetka POLSKIEGO HERKULESA są przyznawane od kilku lat przez redakcję i radę programową miesięcznika „Builder” firmom, organizacjom i ich szefom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz osobom, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

POLSKI HERKULES 2009 przyznany firmie Viessmann jest potwierdzeniem nie tylko jej wysokiej pozycji w branży, ale również dobrze obranego kierunku rozwoju. Innowacyjne technologie stosowane w systemach grzewczych, a także wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej i ekonomicznej, która jest doceniana przez inwestorów zwłaszcza w tych trudnych ekonomicznie czasach. Z kolei prezes Roland Krause został doceniony za konsekwencję, skuteczne zarządzanie firmą Viessmann, a także za aktywną działalność na rzecz propagowania odnawialnych źródeł energii i rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy efektywności polskiego sektora grzewczego, zarówno na gruncie indywidualnym, jak również społecznym. Jak mówi: Jestem zaszczycony, a także dumny z faktu, że działalność firmy Viessmann na rzecz rozwoju i zwiększenia efektywności branży grzewczej, a także ochrony klimatu została doceniona statuetką POLSKIEGO HERKULESA. Tylko w 2009 roku w Polsce łączna moc zainstalowanych urządzeń Viessmann wyniosła 1 miliard watów energii. Dzięki temu do atmosfery trafiło 200.000 ton mniej dwutlenku węgla, a także zaoszczędziliśmy 340.000 ton paliw kopalnych”.

Profil Grupy Viessmann

Grupa Viessmann jako wiodący producent systemów techniki grzewczej oferuje kompletny program do indywidualnych rozwiązań z efektywnymi systemami dla wszystkich nośników energii i obszarów zastosowań, od domów jednorodzinnych, poprzez duże budynki mieszkalne, aż do obiektów usługowych i przemysłowych oraz lokalnych sieci ciepłowniczych. Założone w 1917 r. przedsiębiorstwo rodzinne zatrudnia na całym świecie 8 600 pracowników, a jego łączne obroty wynoszą około 1,7 miliarda EURO. Viessmann jest nastawiony na działalność na całym świecie, posiada 16 zakładów w Niemczech, Francji, Kanadzie, Polsce, na Węgrzech, w Austrii, Szwajcarii i w Chinach oraz organizacje dystrybucji w 37 krajach i 120 oddziałów handlowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tyskacz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »