Dom » Wnętrza

Villeroy & Boch: Anmut My Colour – hołd dla klasyki w kolorowym wydaniu

Villeroy & Boch: Anmut My Colour – hołd dla klasyki w kolorowym wydaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Intensywne, soczyste barwy połączone z klasyczną, okrągłą formą zastawy stołowej – Villeroy & Boch wprowadza bogactwo kolorów na lato! Twórz własne zestawienia, baw się i łącz kolekcję z innymi jej wersjami. Pomaluj swój świat Anmut My Colour!

Historia kolekcji Anmut sięga lat 50. XX. Została zaprojektowana przez Karla Leutnera, którego celem było stworzenie porcelany o uniwersalnym designie – porcelany, która mimo zmieniających się mód, nigdy nie jest passé i zawsze dobrze prezentuje się na stole. Anmut My Colour to hołd dla klasyki uzupełniony o siedem modnych kolorów – jagodowy, czerwony, pomarańczowy, kobaltowy, limonkowy, lazurowy i popielaty. Łącz je ze sobą i zaproś znajomych do zabawy! Kolekcja nie tylko idealnie współgra z czystą bielą klasycznej linii Anmut, ale i wspaniale uzupełnia Anmut Bloom, stanowiąc dla jej graficznych wariacji kolorowe tło.

Dobieraj kolejne elementy do swojego zestawu - na każdy kolor, składa się dziesięć produktów (talerze w czterech rozmiarach, miska, dwie filiżanki ze spodkami o różnych pojemnościach i kubek). Więcej elementów można znaleźć w uzupełniających 2 kolekcjach. Wybierz jednokolorowy komplet Anmut lub mieszaj dowolnie wybrane barwy. Daj się ponieść współczesnemu wzornictwu połączonemu z kultowym wzorem kolekcji z lat 50.

Więcej informacji:
Ewelina Ciuchta
Konkret PR
tel. kom. 508 338 267
e-mail: e.ciuchta@konkretpr.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »