Technologie » Telekomunikacja

VoIPoint z marką snom

VoIPoint z marką snom
Zobacz więcej zdjęć »
Firma VoIPoint została autoryzowanym dystrybutorem firmy snom, niemieckiego producenta urządzeń i akcesoriów VoIP. W ofercie VoIPoint znalazły się kompletne rozwiązania VoIP: telefony IP, akcesoria, systemy IP PBX i rozwiązania dla operatorów ISP.

Produkty firmy snom, dzięki zaawansowanym funkcjom i doskonałej jakości, są przeznaczone dla biznesu: zarówno dla mikro firm, rynku SOHO jak i firm dużych. Firma dostarcza także rozwiązania dla operatorów telekomunikacyjnych. W VoIPoint dostępne są telefony z serii snom 3xx, snom 7xx oraz najbardziej zaawansowane snom 8xx. Telefony są certyfikowane z Microsoft Lync. W ofercie znalazły się także: DECT IP snom m9r zapewniający jakość dźwięku HD, interkom PA1 oraz terminal konferencyjny MeetingPoint obsługujący nawet do 4 połączeń podczas jednej konferencji.


ONE IP telephone system - Łącząc wszystkich razem

Dzięki współpracy z firmą snom polski dystrybutor firma VoIPoint dostarcza na polski rynek profesjonalne rozwiązania dla dużych firm. ONE IP telephone system to centrala telefoniczna działająca na dowolnym systemie operacyjnym. Zapewnia swoim użytkownikom wszystkie niezbędne funkcje potrzebne w nowoczesnej firmie takie jak: transfer, pokoje konferencyjne, IVR, grupy, kolejki i wiele innych. Dodatkowe wszystkie aparaty snom konfigurują się automatycznie zaraz po podłączeniu do sieci LAN.

Firma snom powstała w 1996 roku i należy do pionierów branży Voice-over-IP. Urządzenia marki snom są zgodne z rozwiązaniami innych dostawców i charakteryzują się innowacyjnością. snom jest liderem rozwiązań technicznych oraz SIP. Firma jako pierwsza na świecie dostarczyła w 2000 roku telefon SIP.

Firma VoIP jest wiodącym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej. Wysoką jakość oferowanych produktów potwierdza wystawiana przez VoIPoint dwuletnia gwarancja door-to-door. Polski dystrybutor zapewnia także bezpłatne wsparcie techniczne oraz możliwość wypożyczenia sprzętu na testy.

Więcej informacji http://www.voipoint.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
http://www.studioprowokacja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »