Technologie » Internet

W eBay będzie można zmienić komentarz do aukcji

W eBay będzie można zmienić komentarz do aukcji
Zobacz więcej zdjęć »
Od 20 października eBay wprowadza nową funkcję, która umożliwi użytkownikom tego serwisu aukcyjnego zmianę wystawionej już opinii.

Zmiana opinii będzie przysługiwała tylko kupującemu. Będzie on mógł zmienić zarówno ocenę (także szczegółowe oceny) jak i komentarz wystawiony sprzedającemu. Z kolei funkcja zmiany opinii uaktywni się w panelu kupującego na prośbę sprzedającego. Jak wyjaśniają przedstawiciele eBay "sprzedający może poprosić o zmianę tylko wtedy, gdy rozwiąże problem będący przyczyną wystawienia neutralnej lub negatywnej oceny lub gdykupujący wystawił opinię przez pomyłkę".

Aby ograniczyć liczbę próśb tego typu eBay wprowadził stosowne ograniczenia. Sprzedający może wysłać tylko jedną prośbę o zmianę opinii dla każdej transakcji. Co więcej, serwis ustawił limit 5 dostępnych próśb na każde 1000opinii otrzymanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Natomiast kupujący, który otrzyma od sprzedającego prośbę o zmianę opinii, będzie miał 10 dni na podjęcie decyzji, czy zaakceptować, czy odrzucić tę prośbę.

Krzysztof Gontarek


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »