Dom » Budownictwo

W sobotę 26 maja 2012 roku Rzeszów gościł najlepszych glazurników Podkarpacia

W sobotę 26 maja 2012 roku Rzeszów gościł najlepszych glazurników Podkarpacia
Zobacz więcej zdjęć »
Do rywalizacji na placu parkingowym pomiędzy Centrum Płytek F.H. BOZ S.A. oraz CH Rejtan przy ul. Geodetów 3 przystąpiło 26 glazurników.Organizatorem pierwszej edycji  Glazurniczych Mistrzostw Podkarpacia była Firma Handlowa BOZ S.A. przy silnym wsparciu Sopro Polska, Grupy Tubądzin, Rubi Polska oraz Oddziału Podkarpackiego Stowarzyszenia Glazurników I Specjalistów Robót Wykończeniowych.  

W atmosferze zdrowej rywalizacji glazurnicy już od godzin porannych przystąpili do zadań konkursowych, a  ich  celem było oklejenie płytkami dwóch brył przestrzennych – prostokąta i trójkąta, które dodatkowo należało ze sobą połączyć.
Zademonstrowany przez uczestników wysoki poziom umiejętności w połączeniu z dobrym klimatem panującym w trakcie trwania rywalizacji nastrajał pozytywną energią na resztę dnia, i dzięki temu impreza z minuty na minutę stawała się bardziej ciekawa aż do samego finału.

Przybyli na imprezę goście  mogli nie tylko podziwiać kunszt wykonawców, ale również w miłej atmosferze spędzić czas. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali w konwencji zabawy liczne quizy i konkursy.

Zwycięzcą pierwszej edycji Mistrzostw został pan Paweł Getman z Jarosławia, drugie miejsce przypadło panu Dariuszowi Gątarskiemu z Rzeszowa a trzecie miejsce zajął pan Adam Szczutek z Harty.

Zwycięzca otrzymał od Sopro Polska pamiątkowy kryształ, pozostali medaliści Vouchery na zakup produktów marki Sopro w Centrum Budowlanym BOZ, zaś wszyscy uczestnicy drobne upominki firmowe.

Sopro Polska przyznała również wyróżnienia najmłodszym uczestnikom zawodów reprezentującym szkoły budowlane  woj. podkarpackiego. Mateusz Tarnawski z Harty otrzymał specjalny puchar  przyznany najmłodszemu uczestnikowi turnieju, zaś Damian Leś i Mateusz Potoczny otrzymali upominki firmowe. Dla tych młodych ludzi udział w zawodach był wielkim wyzwaniem. Wywiązali się z niego bardzo dobrze. Walczyli bez kompleksów, ramię w ramię o jak największą liczbę punktów ze starszymi bardziej doświadczonymi rywalami.

Pozostali partnerzy imprezy również nie żałowali wyróżnień i nagród. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że wszyscy uczestnicy zawodów powrócili do domów nie tylko z wrażeniami zaciętej rywalizacji. ?

Podczas trwania imprezy przedstawiciele Stowarzyszenia Glazurników I Specjalistów Robót Wykończeniowych wykonali z płytek ceramicznych logotyp Sopro , który został przekazany szefom Firmy BOZ S.A.

Podsumowując zawody trzeba wspomnieć o bardzo dobrej organizacji oraz świetnej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Gratulacje za pomysł, decyzję i konsekwencję należy skierować do Panów Dyrektorów Sopro Polska  - Bogdana Tucznio i Dariusza Zalewskiego.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji podkarpackich mistrzostw, a  innym naszym Partnerom handlowym w ramach współpracy pragniemy podsunąć bardzo dobry pomysł na wspólną inicjatywę z korzyścią dla wszystkich.Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »