Dom » Budownictwo

Warsaw Build 2015 – bogaty program spotkań branży budowlanej

Warsaw Build 2015 – bogaty program spotkań branży budowlanej
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbywać się będą od 16 do 18 września 2015 r. w warszawskim Centrum Expo XXI. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych spotkań przedstawicieli branży budowlanej z kraju i zagranicy.

Uczestnicy Warsaw Build 2015 już po raz trzeci zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu energooszczędnego budownictwa oraz nowości z rynku materiałów budowlanych: od materiałów izolacyjnych przez chemię, technologie okienne, maszyny po elementy wyposażenia wnętrz, takie jak podłogi, materiały dekoracyjne i wykończeniowe. Uzupełnieniem wydarzenia jest odbywająca się równolegle pierwsza edycja renomowanych targów Aqua-Therm Warsaw – poświęconych branży HVAC.

Spotkaniom targowym towarzyszy bogaty program merytoryczny. Pierwszego dnia (16.09.2015) wiodącym tematem będą dofinansowania, programy wsparcia, bariery w projektach opartych o partnerstwo publiczno-prywatne, projekt nowego kodeksu urbanistyczno-budowlanego, a także prawidłowa realizacja inwestycji kubaturowych. Zagadnienia omawiać będą m.in. przedstawiciele PARP, Związku Pracodawców Budownictwa, SARP czy TÜV NORD. Drugi dzień (17.09.2015 r.) poświęcony będzie tematyce energooszczędnego budownictwa i termomodernizacji budynków. Europejska organizacja Buildings Performance Institute Europe (BPIE) zaprezentuje program, poświęcony modernizacji fasad, w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii. Udział w rozmowach nt. podnoszenia efektywności energetycznej budynków zapowiedzieli przedstawiciele NFOŚGiW, Ministerstwa Środowiska, Instytutu na rzecz Ekorozwoju, a także eksperci kampanii informacyjnej „Energooszczędność w moim domu” – firmy Rockwool i Osram. W tym dniu odbędzie się także XIII Kongres Instalatorów INSTALEXPO, organizowany w ramach Aqua-Term Warsaw. Ostatni dzień (18.09.2015 r.) to m.in. prezentacje projektantów mebli i elementów aranżacji wnętrz, a także ogłoszenie wyników sondażu „Najlepszy sklep budowlany roku”, konkursów „Liczy się design” i „Diamenty Stolarki”. Podczas targów na przedstawicieli branży czekają stoiska konsultacyjne, m.in. radców prawnych, agencji PR i architekta wnętrz. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

 

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:              Warszawskie Centrum EXPO www.warsawbuild.pl i http://www.facebook.com/warsaw.buildRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »