Dom » Budownictwo

Warsaw Build 2015 pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki

Warsaw Build 2015  pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki
Zobacz więcej zdjęć »
III edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015 została objęta honorowym patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego. Wydarzenie rozpoczyna się w środę 16 września 2015 r. w Warszawie.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build to jedno z najważniejszych spotkań branży budowlanej, poruszające kwestie najistotniejsze dla rozwoju tego sektora w Polsce. W dniach od 16 do 18 września 2015 r. w warszawskim Centrum Expo XXI - setka wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje innowacyjne rozwiązania z zakresu energooszczędnego budownictwa, nowości z rynku materiałów budowlanych: od materiałów izolacyjnych przez chemię, technologie okienne, maszyny po elementy wyposażenia wnętrz, takie jak podłogi, materiały dekoracyjne i wykończeniowe. Wydarzenie uzupełniają  liczne konferencje i panele,  poświęcone zagadnieniom energooszczędności w budownictwie, zmianom w prawie budowlanym, modernizacji budynków czy aranżacji przestrzeni. W panelach i dyskusjach udział wezmą przedstawiciele instytucji, takich jak Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwo Środowiska, Urząd m.st. Warszawa, Instytut na rzecz Ekorozwoju, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów RP, Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Objęcie tegorocznej edycji Warsaw Build honorowym patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego jest wyrazem poparcia i wyróżnienia działań podejmowanych w ramach inicjatywy. Warsaw Build 2015 otrzymała także honorowy patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika .

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:         Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:      16 września 2015, godz. 10:00 -16:30

17 września 2015, godz. 10:00 -16:30

18 września 2015, godz. 10:00 -15:00  

Wstęp na targi oraz wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji na stronie: www.warsawbuild.pl i http://www.facebook.com/warsaw.buildRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »