Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Warsztaty Totalnej Biologii w hotelu Manor House SPA

Warsztaty Totalnej Biologii w hotelu Manor House SPA
Zobacz więcej zdjęć »
Według Totalnej Biologii każda choroba jest programem uruchamianym w chwili, kiedy stres jaki przeżywamy przekracza dopuszczalną normę zaprogramowaną dla naszego organizmu. Najlepsze holistyczne SPA w Polsce zaprasza na warsztaty pt. „Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest Twoja tajemnica".

W sobotę, 26 października o godz. 12:00 w ramach Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia® odbędą się warsztaty Totalnej Biologii, które poprowadzi Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, konsultantka Biologiki, certyfikowana terapeutka Recall Healing. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sonia Ross uczyła się od wszystkich „biologicznych guru”: dr Gilberta Renaud, Roberto Barnai, Gerarda Athiasa. Zafascynowana genialną metodą docierania do przyczyn zmian chorobowych, prostym językiem odkrywa tajemnice ciała przed każdym kto chce je poznać. Od wielu lat pisze teksty dotyczące psychologii, medycyny i ezoteryki.

 

- Jeśli nie panujemy nad tym świadomie, włącza się tzw. biologiczny program specjalny przetrwania. On ma nas przystosować do zmienionych - przez stres - warunków. Gdyby te programy nie istniały, nasz gatunek nie mógłby przetrwać. Jednak problem w tym, że ludzie nazywają te programy chorobami. Nie rozumieją skąd wzięło się zapalenie krtani, dlaczego mają cukrzycę, raka piersi lub prostaty. Skąd wzięły się kamienie w nerkach, dlaczego na tarczycy pojawiły się guzki, czemu nagle wyskoczyła opryszczka na ustach? Totalna Biologia dogłębnie wyjaśnia przyczyny choroby, a ich odkrycie wyłącza program. – mówi Sonia Ross.

 

Prowadząca swoim wykładom nadała tytuł: Tak wielka jest twoja choroba, jak głęboka jest twoja tajemnica. Totalna Biologia, Biologika i Recall Healing - praktycznie i dla każdego.

W programie między innymi:

·        Kto odkrył Prawa Natury? 

·        Jakie warunki muszą być spełnione, aby konflikt z psychicznego stał się biologiczny, czyli pojawił się na ciele w postaci choroby? 

·        Choroby kobiece, choroby męskie: rak piersi, jajników, macicy, prostaty - co musiało wydarzyć się w życiu człowieka, aby ten rodzaj zmiany pojawił się na określonym narządzie?

·        Jak wyłączyć program choroby? - praktyczne wskazówki.

·        Kilka słów na temat psychogeneaologii i lojalności rodowej, czyli czy  tragedia, którą przeżyła moja prababcia, wciąż może mieć na mnie wpływ, choć minęło już wiele lat?

Ekspertka Totalnej Biologii dodaje: - Niezwykłe jest to, że ta dziedzina wiedzy dokładnie wie, jaki rodzaj emocji stoi za określoną zmianą w ciele. Tu niczego nie ma na chybił trafił - biologiczna precyzja odkrywa przed nami mądrość Matki Natury. Kiedy rozumiemy jakie procesy i dlaczego akurat takie, jakie zachodzą w naszych organizmach, przestajemy się bać. Gdy nie generujemy lęku, w naszych tkankach nie zapisują się nowe zmiany! To wiedza dla wszystkich, potrzebna na co dzień. Może uratować życie nam i naszym bliskim. Poznajmy Totalną Biologię, by poznać siebie. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny zarówno dla Gości hotelowych, jak i osób spoza kompleksu Manor House SPA (wstęp wolny po dokonaniu rezerwacji w recepcji). Czas trwania warsztatów około 2 godzin. Przewidziane są pytania uczestników do prowadzącej. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Więcej na ten temat: https://www.manorhouse.pl/wydarzenia.php?news_id=194

W Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® są też prowadzone inne warsztaty:
www.manorhouse.pl/warsztaty-edukacyjne.phpRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »