Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Weekend z medytacją

Weekend z medytacją
Zobacz więcej zdjęć »
Weekend łagodnie wprowadzający w potęgę medytacji w Warszawie! 5-6 grudnia 2009. Wszystkich zainteresowanych nauką i doskonaleniem techniki medytacji wglądu zapraszamy na 2-dniowy warsztat :” wyprawa w głąb siebie”.

Podczas warsztatu  dowiesz się jak medytować, jakie zjawiska towarzyszą medytacji i jak przygotować się do regularnej praktyki, uczymy się obserwować umysł, ciało i emocje by odnaleźć głębszy wgląd w siebie, poznajemy sposoby uwalniania emocji by przywrócić harmonię i wewnętrzny spokój.

Medytacja ułatwia odnalezienie spokoju umysłu i wewnętrznej harmonii, a także wzrost sił witalnych. Nauczycielem medytacji  jest Maciej Żbik –  od  20 lat zgłębia techniki medytacyjne, relaksacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe Qi Gong.

Na zajęcia zapraszamy 5.12 i 6.12 w godzinach od 9:00 do 18:00 do ośrodka Fundacji Fundament w W-wie na ul. Koszykowej 24/7 

www.fundacjafundament.pl 

Koszt warsztatu: 300zł 

Informacje i zapisy: e-mail: biuro@fundacjafundament.pl, tel. 0 600 48 73 00 Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju. 

Opłatę za warsztat  (300zł) prosimy wpłacać na Konto Fundacja Fundament 

Nr konta: 34 1160 2202 0000 0001 0782 6071; Tytuł wpłaty: darowizna

Źródło: Biuro Fundacji FundamentRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »