Technologie » AGD - RTV

Weekendowa ofensywa Media Expert

Weekendowa ofensywa Media Expert
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 24 XI w kolejnych dwóch miastach Polski będzie głośno o Media Expert.Punktulanie o godzinie 7:00 rano rozpocznie się otwarcie kolejnego elektromarketu, tym razem w miejscowości Żuromin. Właścicielem otwieranego w Żurominie salonu jest Terg S.A. - właściciel  185 elektromarketów z 286 działających pod marką Media Expert.

W Grudziądzu natomiast na ten dzień zaplanowano kolejną turę metamorfoz pod nazwą: Rowenta Beauty Expert, w której dotychczas udział wzięło w całej Polsce już 168 Pań. Nagrodą dla najlepszej zdaniem jury metamorfozy jest sesja zdjęciowa u Justyny Steczkowskiej. Kolejne metamorfozy już 8 XII w Kołobrzegu i 15 XII w Ciechanowie.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z trzech największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Obecnie w ramach sieci działa 286 elektromarketów.

TERG / Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »