Rozrywka i wypoczynek » Święta

Świąteczne zabawy dla najmłodszych

Świąteczne zabawy dla najmłodszych
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza dzieci do wspólnej świątecznej zabawy. Przez najbliższe dwa tygodnie na maluchy czeka mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorki w sali zabaw. Ponadto do 23 grudnia w Atrium spotkać można Świętego Mikołaja, wziąć udział w paradzie, a także udekorować z Elfami pierniczki.

W „Juniorze" zapanował już świąteczny nastrój. Mali goście sali zabaw w najbliższy weekend zamienią się w pomocników Mikołaja i wspólnie z opiekunami rozwieszą dekoracje, kolorowe światełka i girlandy. Nie zabraknie również ogromnej zielonej choinki, którą najmłodsi udekorują kolorowymi ozdobami i łańcuchami. Każdy maluch pod okiem animatorek wykona też własnoręcznie indywidualną świąteczną ozdobę do swojego pokoju. Natomiast w ostatnim tygodniu przed Świętami, w Porcie Łódź Junior dzieci zamienią się w Elfy i razem z opiekunami ozdobią gwiazdkowe prezenty. Ponadto na najmłodszych czeka mnóstwo świątecznych konkurencji w towarzystwie czerwononosego Rudolfa. Port Łódź Junior zaprasza maluchy w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Sala zabaw, zlokalizowana obok strefy restauracyjnej, jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 20:00, w soboty i niedziele w godzinach 10:00 - 20:00.

Do 23 grudnia w Atrium Portu Łódź spotkać można Świętego Mikołaja, który czeka na najmłodszych od 16:00 do 19:00 w dni powszednie, a w weekend od 12:00 do 19:00. Z Mikołajem można też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i wziąć udział w świątecznej paradzie, która codziennie startuje z Atrium przy choince (poniedziałek - piątek o godzinie 15:45, weekend - o 12:00 i 15:30). Wspólnie z Mikołajem i Elfami przy akompaniamencie świątecznych piosenek oraz pastorałek, najmłodsi wraz z rodzicami i opiekunami przemierzą Centrum i zaproszą wszystkich do świątecznego śpiewania i zabawy. Codziennie w Atrium Elfy zapraszają też maluchy do dekorowania pierniczków. W słodkiej zabawie można wziąć udział od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 19:00, w weekend w godzinach 12:00 do 19:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )