Dom » Nieruchomość

Więcej mieszkań w programie „Rodzina na swoim” we Wrocławiu

Więcej mieszkań w programie „Rodzina na swoim” we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
75 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu znajduje się w niemal kompletnie gotowym już budynku A3 na osiedlu mieszkaniowym Nowy Horyzont przy ulicy Łomnickiej we Wrocławiu.

Inwestycja ta, realizowana przez Grupę Deweloperską GEO, powstała z myślą m.in. o osobach chcących skorzystać z programu „Rodzina na swoim”. W najbliższą sobotę, 29 września, generalny wykonawca inwestycji, firma Steda Polska, organizuje dla klientów oraz mieszkańców uroczyste spotkanie z okazji zbliżającego się końca budowy.

Nowy Horyzont to osiedle położone na Stabłowicach, w kameralnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku. Docelowo kompleks mieszkaniowy przy ul. Łomnickiej (boczna Głównej) składać się będzie z pięciu budynków mieszkalnych. Z końcem września generalny wykonawca, firma Steda finalizuje budowę drugiego etapu inwestycji – budynek A3, wzniesiony tuż obok istniejącego  budynku o oznaczeniu A2.

Osiedle Nowy Horyzont otoczone jest zielenią – w pobliżu znajduje się kilka dużych parków, terenów zielonych i rekreacyjnych (m.in. Park Stabłowicki, Park Leśnicki, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy). Pomimo położenia w peryferyjnej dzielnicy stolicy Dolnego Śląska kompleks wyróżnia dobre połączenie z centrum miasta. Dzięki komunikacji miejskiej, a także bliskości autostradowej obwodnicy Wrocławia oraz gęstej siatce dobrze utrzymanych lokalnych ulic kompleks Nowy Horyzont daje swoim mieszkańcom możliwość życia w nurcie miasta i codziennego obcowania z przyrodą.  

W ofercie w budynku A2 oraz nowo wzniesionym A3 dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o powierzchniach od 34 mkw. do 87 mkw. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkon lub taras. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z garażu na 42 pojazdy oraz z 95 miejsc postojowych na zewnątrz budynków.

- Nowy Horyzont to inwestycja szczególna, nie tylko dzięki unikatowemu położeniu i dobremu połączeniu z centrum. Mieszkania na Stabłowicach można kupić ze wsparciem rządowego programu „Rodzina na swoim”. Lokale w budynkach przy ul. Łomnickiej to doskonała oferta właśnie dla młodych małżeństw „na dorobku”, które chciałyby w miarę szybko zamieszkać w swoim własnym lokum  – mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Developerskiej GEO. - Należy się jednak pospieszyć, ponieważ program „Rodzina na swoim” już wkrótce dobiegnie końca.


Okazja do zapoznania się z inwestycją nadarzy się już w najbliższy weekend. W sobotę, 29 września firma Steda Polska, generalny wykonawca inwestycji Nowy Horyzont, organizuje uroczyste spotkanie dla osób, które już kupiły mieszkania na osiedlu oraz dla klientów zainteresowanych kupnem wygodnego lokalu na rynku pierwotnym. Goście będą mogli zwiedzić osiedle, obejrzeć kończony właśnie budynek A3 oraz prezentację przygotowaną przez wykonawcę.

Spotkanie odbędzie się 29 września o godzinie 10:00 na terenie inwestycji przy ul. Łomnickiej 24 we Wrocławiu.

O Grupie Deweloperskiej GEO

Grupa GEO to holding 13 spółek, z których najstarsza rozpoczęła działalność w Krakowie w 1988 roku jako jedna z pierwszych prywatnych firm w branży deweloperskiej w Polsce. W 1992 roku Bank Światowy i polski rząd testowali w GEO system kredytów hipotecznych, przed wprowadzeniem go w budownictwie wielorodzinnym w naszym kraju.

Grupa ma na swoim koncie ponad 70 inwestycji, a w nich około 3500 mieszkań. Obecnie działa na trzech rynkach: krakowskim, wrocławskim i katowickim, gwarantując klientom wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższą jakość oferowanych produktów oraz fachową  i rzetelną obsługę.

Geo jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich, konsekwentnie uczestniczy też w programie „Biała Lista Firm”, poddając się weryfikacji pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.

Aktywna i profesjonalna działalność Grupy znajduje uznanie w konkursach branżowych, w których Geo jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak  „Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku” czy „Budowa Roku” PZITB.

Spółki tworzące Grupę to: Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o. o., Geo Developer Sp. z o. o., Geo Domator Sp. z o.o., Geo Invest S.A., Budland Sp. z o.o., Property Profit Sp. z o.o., Geo Projekt 1 Sp. z o.o., Geo Projekt 2 Sp. z o.o., Geo Projekt 3 Sp. z o.o., Geo Projekt 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Projekt 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Projekt 3 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Medical Sp. z o.o.

Kontakt dla mediów:

Jerzy Piątek
Specjalista ds. PR
tel.: +48 71 33 70 686
fax: +48 71 33 70 685
jerzy.piatek@prtime.pl

PR time
al. Wiśniowa 33
53-137 WrocławRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Deweloperska Geo
http://www.geogrupa.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »