Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wielka inwazja robotów filmowych w Galerii Bemowo

Wielka inwazja robotów filmowych w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Terminator, Transformers, Gwiezdne Wojny, Iron Man oraz Ja, Robot – roboty znane z tych właśnie filmów już wkrótce odwiedzą Galerię Bemowo w ramach wystawy robotów filmowych. W dniach 23 lutego – 13 marca na wielbicieli kina czeka aż dwanaście modeli ponad dwumetrowych replik robotów. Wstęp wolny!

Chcesz zobaczyć na żywo żółtego Bumblebee z filmu „Transformers” lub Sonny’ego z filmu „Ja, robot”? Zajrzyj do Galerii Bemowo, gdzie w dniach 23 lutego – 13 marca będzie można podziwiać wierne kopie robotów znane z takich kasowych produkcji filmowych jak Terminator, Transformers, Gwiezdne Wojny, Iron Man oraz Ja, Robot. Wszystkie modele są wykonane z metalu i oddają charakterystyczne szczegóły przedstawianych bohaterów. To doskonała okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy swoim ulubionym filmowym robocie.

„Niecodzienna wystawa już wkrótce w Galerii Bemowo. Od soboty 23 lutego zapraszamy do oglądania wyjątkowej kolekcji replik robotów znanych z popularnych produkcji filmowych. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Zachęcamy do odwiedzenia wystawy i zrobienia sobie wspólnego rodzinnego zdjęcia z ponad dwumetrowymi robotami w roli głównej” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Wystawa robotów filmowych w Galerii Bemowo trwa w dniach 23 lutego – 13 marca w godzinach otwarcia galerii, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Wstęp wolny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »