Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wielki finał Rowenta Beauty Expert - emocje do łez

Wielki finał Rowenta Beauty Expert - emocje do łez
Zobacz więcej zdjęć »
Sobotni finał RBE w Galerii Plaza w Toruniu prowadziła Alicja Grabowska, prowadząca program Gadżet w Telewizji TVN Turbo oraz Marcin Prokop. Sesję u Justyny Steczkowskiej wygrała Klientka z Kielc – Pani Renata.Akcja Rowenta Beauty Expert trwała przez rok. W 14 odwiedzonych przez Team Rowenty miastach na mapie Media Expert przeprowadzono łącznie 237 metamorfoz. Na Wielki Finał zostało zaproszonych 15 Pań (14 finalistek stacjonarnych i 1 metamorfoza wybrana przez internautów).

Wydarzenie wzbudziło szereg pozytywnych emocji, zarówno u organizatorów jak i oczywiście  u uczestniczek i ich rodzin. Panie oddały się przecież w ręce profesjonalnych makijażystów i stylistów fryzur, nie tylko po to, aby wygrać oferowane im nagrody, ale także po to – by zmienić swoje życie i uwierzyć w swoje piękno!

I miejsce i sesję zdjęciową u Justyny Steczkowskiej wygrała Pani Renata z Kielc, II miejsce zajęła Pani Justyna z Dąbrowy Chełmińskiej reprezentująca Inowrocław, która wygrała także telewizor marki Samsung, III miejsce zajęła Pani Angelina z Ciechanowa, wygrała ona także tablet. Przyznano także IV miejsce (wyróżnienie), które zajęła Pani Małgorzata z Ostrowa Wielkopolskiego, wygrywając jednocześnie Smartfon. Ponadto każda z uczestniczek otrzymała mnóstwo prezentów od partnerów akcji: Rowenty, marek Sephora i Douglas.

Podczas RBE odwiedzono takie miasta jak: Toruń, Świdnica, Poznań, Leszno, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Wrocław, Legnica, Kłodzko, Inowrocław, Grudziądz, Ostrów Wielkopolski, Kołobrzeg, Ciechanów i ponownie Toruń, gdzie z impetem i pełnym powodzeniem zakończono akcję.

Akcja Rowenta Beauty Expert pomogła uwierzyć, aż 237 Paniom z całej Polski, że są piękne! 

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media ExpertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »