Technologie » Komputery

Wielofunkcyjne przechowywanie danych z Icy Dock MB604SPO-B

Wielofunkcyjne przechowywanie danych z Icy Dock MB604SPO-B
Zobacz więcej zdjęć »
Icy Dock ToughArmor MB604SPO-B to wytrzymała kieszeń na 4 dyski HDD/SSD SATA lub SAS oraz 1 napęd CD/DVD/Blu-Ray w zatoce 5,25".

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni
Kompaktowa konstrukcja MB604SPO-B ToughArmor MB604SPO-B mieści w jednej zatoce 5,25" 4 dyski 2,5" HDD/SSD SATA lub SAS o wysokości do 9,5 mm oraz jeden napęd optyczny. Dzięki temu urządzenie jest idealne dla komputerów typu powerhouse, przemysłowych czy przenośnych stacji roboczych.
Nowo zaprojektowany wspornik napędu optycznego MB604SPO-B posiada adaptacyjną konstrukcję umożliwiającą obsługę dowolnego czytnika napędu optycznego typu Slim 12,7 mm lub Ultra-Slim 9,5 mm CD/DVD/Blu-Ray ROM.

Taca na dyski MB604SPO-B jest przeznaczona do obsługi dysków twardych i dysków SSD o wysokości do 15 mm, dzięki czemu są one kompatybilne z dyskami SAS oraz dyskami SATA. Dyski SAS są wykorzystywane w zastosowaniach przemysłowych, takich jak archiwizacja długoterminowa dla zapewnienia ich długiej żywotności, większej niezawodności i szybszych prędkości obrotowych do 15 000 obr/min dla szybkiego dostępu do danych. Obsługiwane są wszystkie dyski SAS, w tym dyski Seagate Exos, HGST Ultrastar serii C oraz dyski Dell, HPE i Toshiba SAS.
 
Mocna konstrukcja oraz funkcjonalność
Icy Dock Tough Armor MB604SPO-B została wykonana w pełni z metalu, dzięki czemu może pochwalić się wyjątkową trwałością.

Aby zapobiec gromadzeniu się pyłu, który z czasem może zatykać wewnętrzne gniazda i hamować przepływ powietrza, producent dołączył osłonę przeciwpyłową. Chroni ona obudowę, gdy napęd optyczny nie jest używany.
Indywidualne diody LED dla każdej wnęki informują o statusie pracy danego dysku. Sterowany przez użytkownika wentylator dba o odpowiednie temperatury pracy.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 8 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »